Tom Clancy's Rainbow Six Siege Alınır mı?

Bütçen ona yetiyorsa al. Artık silah eklentileri ücretsiz olduğu için biraz daha kolay. Oyun çok hoşuna giderse uyguna sezonluk paketlerden alabilirsin. Bende starter aldım sonra baya sardı şuan tüm karakterler açık. Oyunun ana karakterlerini para biriktirirek aldım. Sezonla gelenleri sezon paketi alarak aldım hep.

Starter Edition aldım, evet operatör açmak biraz zor fakat diğerlerini açana kadar eldekilerle ustalaşmayı sevdiğim için sorun olmuyor, çok zaman ayıramayacaksan Starter iş değil. Oyun kesinlikle süper tavsiye ederim.

Bütçen ona yetiyorsa al. Artık silah eklentileri ücretsiz olduğu için biraz daha kolay. Oyun çok hoşuna giderse uyguna sezonluk paketlerden alabilirsin. Bende starter aldım sonra baya sardı şuan tüm karakterler açık. Oyunun ana karakterlerini para biriktirirek aldım. Sezonla gelenleri sezon paketi alarak aldım hep.
Bütçe için çok sorun teşkil etmiyor. Değecek fiyatlar ise alabilirim. Olmadı dediğiniz gibi sezon paketleri olarak alırım.

İndirimleri bekleyip normal edition satın alın. Çünkü starter' da operatör açmak zor değil İMKANSIZ.
Yazın mutlaka indirime girecektir.
Standart ve Advanced Edition arasında çok bir fiyat farkı yok. Onu önerir misiz? Paketler arasında tek fark operatörlerin fiyatı ise Standart sürümünü alıp en kötü DLC satın almayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı