Rehber Tom Clancy's Rainbow Six Siege Dev Rehber

Oyunla ilgili ek bir not bırakayım. Oyundaki her bir operatörün kendi hikayeleri var. Nasıl operatör oldular geçmişleri nedir vs. Örneğin Thermite şu anda kullandığı cihazı yapmaya çalışırken elini yakmıştır. Aruni geçmişte bir bomba imha uzmanıdır ve bir görevde 1 kolunu, 1 bacağını kaybetmiştir gibi şeyler. Ek olarak Outbreak modunun sinematikleri de kısa film tadındadır. Zaman geçirmek için birebir aktiviteler benim için. Belki işinize yarar. :D

Katılıyorum. Zaten genel olarak çok toxic bir oyuncu kitlesi var. Hep 5 kişi girme taraftarıyım. Ve direkt rushlayarak bugüne kadar hiç oyun kazanmadım.
Eski Lion+Blitz+Ying+Jackal+Dokkaebi alıp rush atanları hatırladım. Profesyonel maçlarda bile yaptılar...
Bu arada oyunu ne kadar fazla oynarsanız o kadar gelişirsiniz. Rehber ile bir anda gelişeceğinizi sanmayın. Oyunun ilk 50 saatinde kill almanız zor. Önereceğim karakterler şu tarzda. Önemli olmayan(yani nereye koyduğun farketmeyen) özellikler. Mesela Doc başlangıç için güzel. Saldıran için ise aiminiz iyi ise direk zofia alın ve kendinizi geliştirin. Entry fragger demek rush değildir bu arada. Zofia alayım rushlayayım değil de, takım arkadaşımın verdiği infoya göre girip adamları öldüreyim kafasında takıl.

Sadece Zofia operatörü ve Finka yeteneği kendisini kaldırabilir,
Zofia'nin kendini kaldırabilme özelliğini elinden aldılar. Finka ise kendini uzun süredir kaldıramıyordu, bu mesajı yazdığım tarihte hala kaldıramıyor. Takım arkadaşlarını kaldırabiliyor.

Önümüzdeki sezonlarda Finka'nın kendini kaldırabilmesi getirilecek diyorlar, bilmiyorum.

Zofia'nin kendini kaldırabilme özelliğini elinden aldılar. Finka ise kendini uzun süredir kaldıramıyordu, bu mesajı yazdığım tarihte hala kaldıramıyor. Takım arkadaşlarını kaldırabiliyor.

Önümüzdeki sezonlarda Finka'nın kendini kaldırabilmesi getirilecek diyorlar, bilmiyorum.
Güncelleme yapacağım. Finka kendisini kaldırabilir derken takım arkadaşları demek istemiştim.

Durumumuz yoktu, okuyamadık 🙁

Teşekkürler güzel bir rehber. Silahlarla ilgili bilgiler de gelirse çok güzel olur.
Ekran kartım garantiden geldiğinde silahlar taktikler vs. ile ilgili bir rehber de yapacağım.

Hocam ne diyeyim çok uzun yazmışsınız ben okumadım ama çok faydalı olduğuna eminin. Elinize sağlık bu rehber birçok kişinin işine yarar 🤌🏻

Hocam ne diyeyim çok uzun yazmışsınız ben okumadım ama çok faydalı olduğuna eminin. Elinize sağlık bu rehber birçok kişinin işine yarar 🤌🏻
Teşekkür ederim. Umarım birilerinin işine yarar.

Geri
Yukarı