Tom Clancy's Rainbow Six: Siege iade edilmeli mi?

Dexter Vex

Hectopat
Yer
Kilis
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşım bana Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Year 7 Deluxe Edition aldı. Oyunu indirdim oynadım. Mekanikleri, vuruş hissiyatı falan çok güzel ama adamlar beni gördüğü gibi ölüyorum. Bu durum canımı sıktı. Sizce oyunu iade etmeli miyim?

Bende dün aldım az kaldı indirmenin bitmesine bence etmeyin hocam bende Deluxe aldım oyun daha çok fiyatı artar yakında gelişmeye bakın her oyunu çok iyi oynayarak başlamıyorsunuz sonuçta.

Bende dün aldım az kaldı indirmenin bitmesine bence etmeyin hocam bende Deluxe aldım oyun daha çok fiyatı artar yakında gelişmeye bakın her oyunu çok iyi oynayarak başlamıyorsunuz sonuçta.
Doğru diyorsunuz. Fiyatlar uçacak belli ama şöyle bir sorun var bedava verirlerse çok sıkıntı olur.

Doğru diyorsunuz. Fiyatlar uçacak belli ama şöyle bir sorun var bedava verirlerse çok sıkıntı olur.

Hocam bence bedava olmaz diye düşünüyorum oyun fiyatlarında mesela şu an RDR2 indirimde sistemim yetmesede almalı mıyım diye düşünüyorum.

Her indirime girdiğinde 40 kere alsam mı almasam mı diye düşündüğüm oyundur kendisi. CS'den ya da Valorant'dan devam biz.

Bende aynı hocam hep almak istemiştim almamıştım aldım CS oynamıyorum ama Premium'a indirim gelmez ama gelirsede yan çara alıp oynarım belki Valorant'ya gelirsek güzel yerlere geldim en son girdiğimde adam vuramıyordum saldım o yüzden.

Hocam bence bedava olmaz diye düşünüyorum.

Bende aynı hocam hep almak istemiştim almamıştım aldım CS oynamıyorum ama Premium'a indirim gelmez ama gelirsede yan çara alıp oynarım belki Valorant'ya gelirsek güzel yerlere geldim en son girdiğimde adam vuramıyordum saldım o yüzden.

Cs'ye alışmış adam için öyle karmaşık şeyler zor geliyor. Sabah Warzone 2.0 indirdim oynamamla kaldırmam bir oldu. Abi arayüzü bu kadar iğrenç olan başka oyun görmedim ben. Napıyosun ne ediyosum bu yerden birşey alıyosun nereye geldiği belli değil. Çok saçma buldum oyunu.

Dosya Ekleri

• 177443A0-008D-43EC-91EC-EAF1D8EEB272.jpeg
    177443A0-008D-43EC-91EC-EAF1D8EEB272.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 24
CS'ye alışmış adam için öyle karmaşık şeyler zor geliyor. Sabah Warzone 2.0 indirdim oynamamla kaldırmam bir oldu. Abi arayüzü bu kadar iğrenç olan başka oyun görmedim ben. Napıyosun ne ediyosum bu yerden bir şey alıyosun nereye geldiği belli değil. Çok saçma buldum oyunu.

Warzone'yi benim bilgisayarım kaldırmaz da bende oynamam CS'yi önceden de oynardımda lego SW'lerinde rekabetçi girerdim ama bilmiyorum yan çarıma alırım alırsam CS Prime ama 250TL olmuş indirimde gelmez herhalde onun yerine oyun alırım daha mantıklı yani.

Hocam bence bedava olmaz diye düşünüyorum oyun fiyatlarında mesela şu an RDR2 indirimde sistemim yetmesede alınır mı diye düşünüyorum.

RDR2 multiplayer oynamayacaksanız almak çok mantıksız.

CS'ye alışmış adam için öyle karmaşık şeyler zor geliyor. Sabah Warzone 2.0 indirdim oynamamla kaldırmam bir oldu. Abi arayüzü bu kadar iğrenç olan başka oyun görmedim ben. Napıyosun ne ediyosum bu yerden bir şey alıyosun nereye geldiği belli değil. Çok saçma buldum oyunu.

Ben Warzone oynuyorum çok sarıyor ama R6 da anında ölüyorum. Çıldırmalık ya.

Her indirime girdiğinde 40 kere alsam mı almasam mı diye düşündüğüm oyundur kendisi. Cs'den ya da Valo'dan devam biz.
Bende hep düşünüyordum, arkadaşım gaza geldi hediye olarak aldı. :D

Öyle iki adam vurup çıkayım diyebileceğin bir oyun değil. Maplerin hepsini karış karış ezberlemen lazım. Bütün karakterlerin tricklerini bilmen lazım. Oyun bilgin olması lazım kısaca yoksa ölürsün hep. Dron kullanmaya gayret et yeni başlayanlar dronsuz girmeye çalışıp doğduğu gibi ölüyor bu yapacağın en büyük hatadır. Dron kullan sürekli ve ilk bombayı bulma aşamasında dronunu saklamaya çalış boşuna feda etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı