Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

rdvnslmz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 7700 XT - i5 12400F - DDR4 32GB RAM
RAM
32 Gb
Ekran kartı
Rx 7700 xt
İşlemci
i5 12400F
Merhaba 4, 5 gün önceki güncellemeden sonra oyun maç esnasında herhangi bir hata vermeden kapanıyor. Sorunu çözemedim desteğe yazdım hala cevap yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 4, 5 gün önceki güncellemeden sonra oyun maç esnasında herhangi bir hata vermeden kapanıyor. Sorunu çözemedim desteğe yazdım hala cevap yok.

Benim Vulkan'la açınca kapanıyor son 1-2 aydır ama Game crash diyor, hatasız değil. Oyunu silip yüklememe rağmen düzeltemedim. Vulkan'sız oynuyorum bayağıdır.

Güncellemeden önce kullandığın ayarları kontrol etmeni öneririm, oyunlar güncellenirken bazen çok basit ayarları güncellemeyi unutuyorlar ve oyunun çökmesine sebep oluyor. Oyun içi ekran çözünürlüğünü düşürmeyi ya da yükseltmeyi deneyebilirsen belki çözülür.

Benim vulkansızda kapanıyor şuan

vulkan ile deneyeyim ama normalde oynuyordum şimdi kapanmasını çözebilseydim güzel olurdu

Güncellemeden önce kullandığın ayarları kontrol etmeni öneririm, oyunlar güncellenirken bazen çok basit ayarları güncellemeyi unutuyorlar ve oyunun çökmesine sebep oluyor. Oyun içi ekran çözünürlüğünü düşürmeyi ya da yükseltmeyi deneyebilirsen belki çözülür.
güncelemeden sonra bir yazı çıktı ama yazıyı tam hatırlamıyorum çevriniçi dosyalar ve kayıtlı dosyalar gibi bir yazıydı ben çevrimiçi dosyalar ile başlayanı seçmiştim acaba ondan kaynaklımıdır. hayır sezonoda iyi başladım plat falan olup bırakacaktım şuan oyundan uzaklaşmakta sinirimi bozdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı