Top sektirmeyi geliştirme

Vinsmoke

Femtopat
Daha fazla  
Ben şu an maksimum 2-3 top sektiriyorum, ve bazı kulüpler seçmelerde ilk başta top sektirme istiyor diye biliyorum. Ben seçmelere 8 ay sonra gireceğim, o zamana kadar top sektirmemi geliştiririm diye düşünüyorum ama bu süreci nasıl kısaltabilirim ve daha hızlı top sektirmemi geliştirebilirim? Altyapıya girmek gerçekten istiyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka videodaki şeyleri de yapamıyorum, sıkıntı bende sanki ama sence zamana bıraksam ve 1-2 ay sonra teknik becerimi geliştirtirdikten sonra denesem, o zaman yapar mıyım sence?
Teknik ve denge antrenmanı yapman gerek. Sektirmeye 1 2 ay sonra sonra başlama hemen şuan başla. Al eline topu bırak ayağına 1 kere sektir geri eline al. Bunu her gün 100 kere yap. 50 sağ 50 sol olacak şekilde.

Teknik ve denge antrenmanı yapman gerek. Sektirmeye 1 2 ay sonra sonra başlama hemen şu an başla. Al eline topu bırak ayağına 1 kere sektir geri eline al. Bunu her gün 100 kere yap. 50 sağ 50 sol olacak şekilde.

Hocam dediğin gibi 50 sağ ve 50 sol olacak şekilde yaptım az önce. Ve bu dediğin şeyi kaç gün boyunca yapmalıyım, yani kaç gün yaparsam daha etkili olur?

13 yaşındayım, ama yaşıtlarıma göre biraz kötü oynuyor olabilirim. Seçmelere 8 ay var ve ben kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yani evet ciddi düşünüyorum aslında. Neden ki?
Hocam ciddi düşünüyorsanız 5 gün teknik çalışın 2 günde mekik, şınav ve kalf çalışın. Discordunuz varsa daha detaylı anlatabilirim.

Geri
Yukarı