Toplam 750 TL Klavye, Mouse, Kulaklık Tavsiyesi

Lemavora

Kilopat
Başlıkta yazdığı gibi toplam 750 TL civarı, orta seviye bir oyunculuk için klavye+ fare+ kulaklık ve ayrı olarak en fazla 70 liraya bir mousepad tavsiyesi istiyorum.

Oynadığım oyunlar Dota 2, LoL, Heroes of the Storm, CS GO ve Osu!'dur.

Tek bir isteğim var, ne mouse, ne de kulaklık terleme yapmasın. Elimin vıcık vıcık terlemesinden gerçekten nefret ediyorum zira.

Terletmyen mouse olarak kullananların çok memnun kaldığı ve çoğu profesyonel oyuncunun şahsi olarak kullandıgı bir ürün:
Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse 426 - n11.com
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklık olarak da yine SteelSeries'i önerebilirim, Siberia V2 çok tercih edilen iyi bir üründü V3'ünde daha iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Steelseries Siberia V3 Gamer Kulaklık Beyaz 701 - n11.com

Kalan parayada güzel bir klavye alabilirsin. Klavye biraz senin kullanım şekline ve göz zevkine göre değişebilir.
SteelSeries Apex RAW Gaming Klavye - İngilzice
Razer BlackWidow Tournament Stealth Edition Gaming Klavye - İngilizce

G502 tasarım olarak hoşuma gitmedi benim, Rival daha sade, daha hoş bir mouse gibi geldi gözüme.

Gece yaşayan bir insan olarak ses çıkartan bir klavye istemiyorum, Apex RAW tercih edeceğim.

Siberia V3 mikrofonsuz bir kulaklık sanırım, Hyperx Cloud 2'nin mikrofonu çok büyük, başka bir alternatif yok mudur mikrofonlu?

Bambaşka tavsiyesi olanlar var mıdır?

G502 tasarım olarak hoşuma gitmedi benim, Rival daha sade, daha hoş bir mouse gibi geldi gözüme.

Gece yaşayan bir insan olarak ses çıkartan bir klavye istemiyorum, Apex RAW tercih edeceğim.

Siberia V3 mikrofonsuz bir kulaklık sanırım, Hyperx Cloud 2'nin mikrofonu çok büyük, başka bir alternatif yok mudur mikrofonlu?

Bambaşka tavsiyesi olanlar var mıdır?
G230 var.

CS:GO için logitech G230 kullaklıkları tavsiye ederim. Fareyi ise Razer Deathadder chroma alırsan iyi olur. Klavye oynadığın oyunlar için pek önem arz etmiyor. Artan parayla kendi istediğin klavyeyi alırsın.

Hocam en önemlisi kulaklık o da Logitech G430, mouse olarak Logitech G502, klavye olarak Logitech G105, mousepad olarak da Logitech G440 öneririm İstanbul'da yaşıyorsan İstanbul Bilişim'de toplam 770 TL yapıyor. 20 TL daha artırırsan. Logiciyim tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı