Toplum içine çıkamamak

Benim sorunum da tam olarak bu hocam. Bu yüzden böyle.

Nasıl bence bir sorun olmaz şimdi hocam paranızı biriktirin 500 TL yeterli olur bir tane 120 TL'ye Instagram'dan çakma Adidas eşofman alıyorsunuz 100 TL Ye'de Adidas üsrt ve 130 TL'ye çakma bilekli Adidas ayakkabı alıyorsunuz sonra çakma rolex saat ve bir kayıt stüdyosu burada kayıt alıyorsunuz.

Auto-Tune​

Basıyorsunuz şarkıya hop sanatçısınız bakın tipiniz istediğiniz kadar çirkin olsun Adidas takımlar sizi diğer insanlardan 3-0 önden başlatır :D....

Daha gülümsediklerinden tam emin değilsiniz hocam. Ya da ben öyle hissediyorum demişsiniz. Diğer türden olduğunu nasıl anlıyorsunuz?
Bence yaşadıklarınız tamamen sizinle alakalı. Psikolojik olarak içinizde büyütüyorsunuz olayları.
Öyle demedim. Bakıp bildiğiniz kahkaha atıyorlar yani. Yanındaki arkadaşına gösteriyor. Sonra yine kahkaha. Parmak ile işaret etmesi ayrı bir durum zaten. Diğer türden derken gülümseme değil. Kahkaha.

Öyle demedim. Bakıp bildiğiniz kahkaha atıyorlar yani. Yanındaki arkadaşına gösteriyor. Sonra yine kahkaha. Parmak ile işaret etmesi ayrı bir durum zaten. Diğer türden derken gülümseme değil. Kahkaha.

O zaman tanımıyorsanız zaten sizin için bir anlam ifade etmemeli.

İyi forumlar herkese. Toplum içine çıkamıyorum. Hep dalga geçiliyormuş gibi hissediyorum. Sosyal hayatım da yoktur zaten. Okuldan eve evden okula. Hepsi bu. En basitinden okula giderken otobüste geliyor geliyor bu his. Biri bakıp gülüyor mesela. (Ya da ben öyle hissediyorum). Bu hisler yüzünden dışarı çıkamaz oldum. Görmezden gelsem eninde sonunda yine aklıma geliyor.
Şimdi belki sana biraz kaba gelecek ama kimse seni umursamıyor, beni de umursamıyor onu da umursamıyor. Kafana takmaya değmez birisinin sana gülmesi, ki zaten %99 sana gülmüyor sen öyle hissediyorsun. Hasılı sen, ben, ya da bir başkası önemli değil ve bizden 8 milyar tane daha var. Tekrar söyleyeyim kafana takmaya, kuruntu yapmana değmez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı