Tor Browser güvenli ve yasal mı?

• Konuyu başlatan 78nX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 118
  • Görüntüleme 29B
Genellikle Tor Browser, her türlü ilaç, uyuşturucu, kaçakçılık, silah satıcılığı, silah yapımı, kiralık katil, hackerlar, gizli belgeler, kana susamış insanlar, sahte pasaport, çalıntı telefonlar ve daha birçok kötülüğün içinde bulunduğu Deep web'e giriş içindir. Eğer merak ettim 2 dakika bakıp çıkacağım dersen bir sıkıntı olacağını sanmam. Ama ben bu işlere bulaşmak istiyorum falan dersen sıkıntı. Yasallığa gelirsek aslında Tor Browser yasaldır Deep web yasal değildir.

Hocam hiçbir insanın tor kullanacak kadar gizli olduğunu sanmıyorum. FBİ ajanı değil sonuçta.

Aslında çok işime yarıyor bazen TOR :D.

Güvenmediğim siteleri tor ile kontrol ederim hep :D
Genellikle Tor Browser, her türlü ilaç, uyuşturucu, kaçakçılık, silah satıcılığı, silah yapımı, kiralık katil, hackerlar, gizli belgeler, kana susamış insanlar, sahte pasaport, çalıntı telefonlar ve daha birçok kötülüğün içinde bulunduğu Deep webe giriş içindir. Eğer merak ettim 2 dakika bakıp çıkacağım dersen bir sıkıntı olacağını sanmam. Ama ben bu işlere bulaşmak istiyorum falan dersen sıkıntı. Yasallığa gelirsek aslında Tor Browser yasaldır, Deep web yasal değildir.
Allah Allah şimdi Technopat da mı illegal oldu :D? Aman kapımıza polis gelmesin de :D

Tor zamanında fbı'ın kullandığı gizlilik için bire bir olan bir tarayıcı, genelde Google'ın indexleme'diği sitelere girmek için kullanılır (illegal siteler, Deep web, Dark net vb.). Zararlı değildir aksine faydalıdy.

Deepweb sitesine girmek için kullanılıyor. Deeweb sitesinde planlı cinayetler seri katiller silah kaçakçıları ve aklına gelebilecek her türlü pislik var. Eğer o siteye girdiyse sıkıntı büyük.

Yok Deep webe girmedi sadece bakıp çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı