Torreira ve Mertens hakkında ne düşünüyorsunuz?

@NNUE taffareli tam bilmiyorum eski de Drogba Çin'den geldi sonra Mario bir sezon sonrası iyi oynayamadi 32 33 de bıraktı. Kewell yetenekliydj ama gsde de çok oynamadı sakatlik yüzünden. Hamsik isvecden geldi. Ben direk transfer olarak yazdım en son olarak başakşehir oyuncularını bilemiyorum ama diğer yazdıkların tuttu.

İkisi de bence anlamsız transfer. Galatasaray yetmiyormuş gibi bir de seferovic transfer etti. Zaten Avrupa kupalarında yoksun. Diagne gibi bir forvet var. Gomis de var. 4-4-2 veya 4-1-3-2 ikili forvetle bu sene oynar hem bu kadar fazla transfere gerek yok. Belki torrerira genç yaşına ve tecrübesiyle alınır. Mertense gerek yok. Verilen paralara yazık.

@NNUE taffareli tam bilmiyorum eski de drogba Çin'den geldi sonra mario bir sezon sonrası iyi oynayamadi 32-33 de bıraktı. Kewell yetenekliydj ama GS'de de çok oynamadı sakatlik yüzünden. Hamsik İsveç'den geldi. Ben direk transfer olarak yazdım en son olarak Başakşehir oyuncularını bilemiyorum ama diğer yazdıkların tuttu.

Ben bir dönem orada oynamış oyuncuları yazmıştım.

@NNUE bence şu an makas iyice açıldı yayin ve başarı gelirleri 5-10 kati olan takımlar bizim takimlara gore iyi maaş vermiyorsa o transfer saçma oluyor. Mesela GS Cl deyken aldığı paralarla iyi transferler yapıyordu Melo Wesley Muslera ama şu an itibariyle bu kalitede bir topcunun Avrupa'ya gidemeyen takımda oynacagini sanmıyorum.

İkisi de bence anlamsız transfer. Galatasaray yetmiyormuş gibi bir de seferovic transfer etti. Zaten Avrupa kupalarında yoksun. Diagne gibi bir forvet var. Gomis de var. 4-4-2 veya 4-1-3-2 ikili forvetle bu sene oynar hem bu kadar fazla transfere gerek yok. Belki torrerira genç yaşına ve tecrübesiyle alınır. Mertense gerek yok. Verilen paralara yazık.
Hocam Diagne bana göre yine 20-30 gol atardı inanılmaz beğendiğim bir oyuncu sebebini bilmiyorum. Ama Okan hoca beğenmediği için gönderdi Gomis 37 yaşında olduğu için çoğu maçı bırakın 11 oynamayı 60 dan sonra girecektir. Emre Akbabayı gördük ilk 3 maçta gerçekten kötü oynadı Galatasaray kariyerinde zaten her maçı kötü denilebilir. Büyük takımda ilk 11 oynayacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ve Torreira'ya gereksiz demek Geçen seneki rezil Galatasaray'ı hiç izlemediğinizi gösteriyor Galatasarayın ilk önceliği zaten 6 ve 8 numaraydı.

Hocam Diagne bana göre yine 20-30 gol atardı inanılmaz beğendiğim bir oyuncu sebebini bilmiyorum. Ama Okan hoca beğenmediği için gönderdi Gomis 37 yaşında olduğu için çoğu maçı bırakın 11 oynamayı 60'dan sonra girecektir. Emre Akbabayı gördük ilk 3 maçta gerçekten kötü oynadı Galatasaray kariyerinde zaten her maçı kötü denilebilir. Büyük takımda ilk 11 oynayacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ve Torreira'ya gereksiz demek Geçen seneki rezil Galatasaray'ı hiç izlemediğinizi gösteriyor Galatasaray'ın ilk önceliği zaten 6 ve 8 numaraydı.

Türkiye liginde mücadele ettiğini ilk önce göz önüne aldık. Gomis in yaşına hiç bakmadım ne yalan söyleyeyim. Yine de alınması gereken forvet seferovic değil. Çok izledim beğendiğim bir forvet değil. Giden paralara yazık.

@dogan_orun berkan ve taylanla gitmezdi 6 numara.

Tabii gitmezdi. Bir Fenerbahçe'li olarak. İkisini beğenmiyorum. Kerem iyi topçu. Bir onyekuru gibi biri sağ tarafta olsa iyi olurdu. Kerem de bu sene gitmelerine izin vermediler diye keyifsiz ve isteksiz oynuyor. Galatasaray'ın işi şöyle zor bence. Ben her takımın maçını izliyorum izlemeye çalışıyorum. Galatasaray iyi oynamıyor. İyi oynamadan kazanıyoruz diye düşünmek haklı olunabilir. Şu anki futbol şampiyon yapmaz. Okan buruk iyi niyetli biri. İnşallah daha iyi işler çıkaracaktır.

Türkiye liginde mücadele ettiğini ilk önce göz önüne aldık. Gomis in yaşına hiç bakmadım ne yalan söyleyeyim. Yine de alınması gereken forvet seferovic değil. Çok izledim beğendiğim bir forvet değil. Giden paralara yazık.

Eğer Galatasaray'daki 2 maçına bakıp değerlendiriyorsanız çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Bende ilk maçlarda hiç beğenmedim fakat daha lig yeni başladı biraz sabredilmeli. Kötü başlayıp açılan forvetler var örneğin: 2018 gomis.
Galatasaray'da bir forvetin daha alınacağı da konuşuluyor bence bir forvet daha alınabilir fakat bu oyuncunun çok maliyetli olmaması gerekiyor ve Türk olması gerekiyor 3 Türk kuralından dolayı. Ama konuşulan isim İcardi.

Yeni konular

Geri
Yukarı