Torreira ve Mertens hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ligin en iyi 2 oyuncusuna çöp demek 🤣 🤣 🤣

@NNUE iyi olsa arsenal oynatmaz miydi sence mertens desen falcao 2 hayırlı olsun.

Torreira arsenal düzeyinde bir futbolcu değil ama bizim ligimizde büyük işler yapacak bir oyuncu Falcao ile Mertens'i bir tutmak ayrı komik olmuş. Falcao kronik sakat olan bir oyuncuydu o yüzden zaten Manu'da iş yapamadı.

@NNUE şahsi fikrim torrerianin fiorentina için bile yetersiz olduğu. Onun dışı top 5 den Super lige gelen topçular nadir iyi çıkar snijder Muslera var tutan.
Saysam bir dolu isim sayarım. Ama genelde kötü çıkabiliyolar fakat bu 2 oyuncuda bunun olacağını düşünmüyorum çünkü genelde gelen oyuncular sakat olarak geliyor bizim ülkeye ÖRN: Falcao Van persie

Bence iki oyuncunun ve takımın akıbeti bu akşam belli olacak. Torreira Galatasaray'ın uzun pas ve top kapma sorununu çözdü denilebilir 2-3 maçtır. Mertens son dakikalarda girmesine rağmen gayet istekli oynuyor. Takım otursa çok iyi işler çıkar ama maalesef ben bir ışık göremiyorum. Okan hoca takımı hiç iyi oynatmıyor. Taktik desen yok, analiz desen yok, hatalardan ders çıkarma desen o da yok. Keşke Torrent kalsaydı, bu kadro ve oyuncularla kesin şampiyon yapardı takımı.

@NNUE say benim aklıma gelen kjaer nani muslera snijder başarısız olan çok daha fazladır evander gelse daha mantıklıydi gsye. Oyun kurucu olarak.

Şimdi akıl var mantık var sen iyi futbolcu olsan plden teklif olsa süper lige gelir misin? Bir de çok maliyetli.

Şimdi akıl var mantık var sen iyi futbolcu olsan plden teklif olsa süper lige gelir misin? Bir de çok maliyetli.
Bizim ligimiz premier league düzeyinde olmadığı için ordan teklif alamadıkları için geliyorlar zaten Premier league için iyi bir oyuncuyu bu devirde zaten alamazsın. Ama senin seviyendeki iyi bir oyuncuyu alabilirsin.

@NNUE say benim aklıma gelen kjaer nani muslera snijder başarısız olan çok daha fazladır evander gelse daha mantıklıydi gsye. Oyun kurucu olarak.
Drogba, Mario Gomez, Hamsik, Quaresma, Anelka, Melo, Schumacher, Guti, Lincoln, Kewell, Adebayor, Clichy, Taffarel, Lugano

Hepsi büyük liglerde oynadı diye biliyorum ama emin değilim yazsam daha da yazarım ama gerçekten gerek yok. Başarısız olanın daha fazla olduğunu da söylemiştim zaten.

Geri
Yukarı