Torrent'dan korsan oyun indirince gerçekten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esrarengiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık açıklığa kavuşması gerekiyor. Bazıları diyor ben yıllardır indiriyorum sorun olmuyor kimisi diyor kesinlikle virüs vardır indirme. Kimisi şans diyor, virüs var diyen arkadaşlar neye göre virüs olduğunu söylüyor? Demek ki kendisi de indiriyor ve virüs olduğunu biliyor ama korsana hayır diyor. Karışık durumlar. İndiren arkadaşlar bir sorun yaşayanınız oldu mu? İndirmeyen arkadaşlar siz de nasıl biliyorsunuz bunu hadi büyük çaplı oyunlara koyarlar ama küçük çaplı oyunlar için uğraş verirler mi sizce?

Korsan oyun indirmek de yetenek ister. Doğru yerden indirirsen virüs falan çıkmaz. "hemen indir, şimdi indir, bir anda indir, şak diye indir" yazan yerlere tıklarsan adını bile bilmediğin virüsler cirit atar.

Arkadaşlar artık açıklığa kavuşması gerekiyor. Bazıları diyor ben yıllardır indiriyorum sorun olmuyor kimisi diyor kesinlikle virüs vardır indirme. Kimisi şans diyor, virüs var diyen arkadaşlar neye göre virüs olduğunu söylüyor? Demek ki kendisi de indiriyor ve virüs olduğunu biliyor ama korsana hayır diyor. Karışık durumlar. İndiren arkadaşlar bir sorun yaşayanınız oldu mu? İndirmeyen arkadaşlar siz de nasıl biliyorsunuz bunu hadi büyük çaplı oyunlara koyarlar ama küçük çaplı oyunlar için uğraş verirler mi sizce?

İndirdiğin yere bağlı ben yıllar kullanıyorum Kaspersky ile tam tarama yapmama rağmen virüs yok.

Doğru yerden indirmek önemlidir. Bu işi kötü niyetle yapanlar da var iyi niyetle de. Bu yüzden bildiğin, güvendiğin yerden indirmek en doğrusudur. Bunları nereden biliyorsun dersen korsan kullanıyorum. Ama korsan kullanmanızı önermem. İmkanınız varsa satın alın. Yine de sizin bileceğiniz iş. Virüs konusu ise dediğim gibi.

• Beğen
İfadeler: nih
Onların hepsi reklam oluyor zaten, üstünde X varsa kesinlikle tıklama, zaten anlarsın dosyanın boyutundan, sitenin nasıl olduğundan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı