Toshiba Satellite A500-1DN mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba. Elimde Toshiba Satellite A500-1DN bir laptop var. Bu arkadaş kaç yaşında bir fikrim yok lakin şöyle bir sorunum var. Laptopta Wi-Fi ve ses bir anda gidip gidip geliyor yani Wi-Fi kesiliyor, ses kesiliyor ve sonra bir mavi ekran hatası alıyorum. O hatadan 5-10 saniye sonra bilgisayardan tıraş makinesi gibi yüksek bir ses çıkıyor. Benim tahminim, bilgisayarı tamirciye götürdüğümüzde Windows 10 yüklemiş ben de Windows 10 kaldirmadiğını düşünüyorum. sizin önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerinizi nasıl kurdunuz? Driver Booster vb. 3. parti yazılım mı kullanılmış bilgisayarda? Ayrıca minidump dosyanızı paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Sürücülerinizi nasıl kurdunuz? Driver Booster vb. 3. parti yazılım mı kullanılmış bilgisayarda? Ayrıca minidump dosyanızı paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Herhangi bir sürücü kurmadım dosyalarında en kısa sürede atacağım.

Yeterli mi, başka bir şey yapmam gerek var mı?

Son günlerde bir anda normale döndü bir problem çıkarmıyor ama sonra bir anda eski hale geliyor

Selamlar, öncelikle kısa sürede geri dönüşte bulunamadığımdan dolayı kusuruma bakmayın. İş ve güç arasında ancak vakit bulup yazabildim. :)

Öncelikle dump dosyaları eski, öyle ki 1 ay öncesine ait. Yeni bir tarihe ait dump dosyası varsa onu vermeniz müthiş olur.

1643061264250.png

Selamlar, öncelikle kısa sürede geri dönüşte bulunamadığımdan dolayı kusuruma bakmayın. İş ve güç arasında ancak vakit bulup yazabildim. :)

Öncelikle dump dosyaları eski, öyle ki 1 ay öncesine ait. Yeni bir tarihe ait dump dosyası varsa onu vermeniz müthiş olur.

Eki Görüntüle 1281323

Ne kusuru ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.
Laptopu fazla kullanıyorum bu aralar, ara ara işim oldukça açıyorum ve galiba o yüzden eski tarihe ait yeni tarihli olduğunu sanıyorum. Dediğim gibi, son zamanlarda pek hata vermedi. Başka yapabileceğim bir şey varsa yazabilirsiniz.

Şimdilik yapacağımız bir şey yok, mavi ekranınız devam ederse yeni dosyanızı paylaşırsınız ve biz de inceleriz. Sorununuzun devam etmemesi dileğiyle, iyi günler.

Şimdilik yapacağımız bir şey yok, mavi ekranınız devam ederse yeni dosyanızı paylaşırsınız ve biz de inceleriz. Sorununuzun devam etmemesi dileğiyle, iyi günler.
Teşekkürler
Merhaba bugün yine mavi ekran hatası ile karşılaştım sonrasında minidump dosyasına baktim lakin hala eski tarihli dosyalar vardı ne yapmam gerekiyor acaba?

Dosya Ekleri

• IMG-20220126-WA0000.jpg
    IMG-20220126-WA0000.jpg
    146,1 KB · Görüntüleme: 25
Mavi ekran sonrası minidump dosyaları yenilenmiyor mavi ekran hatası alıyorum lakin minidump dosyaları hala 2021 Temmuz ayında gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı