Toshiba Satellite L635 Windows 10 Pro kaldırır mı?

poisonomercyy

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro yükleyeceğim fakat PC'min kaldırıp kaldırmıycağını bilmiyorum. Laptopum Toshiba Satellite L635.

Adsız.png

sasa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro yükleyeceğim fakat PC'min kaldırıp kaldırmıycağını bilmiyorum. Laptopum Toshiba Satellite l635.

Eki Görüntüle 1438146

Eki Görüntüle 1438154

Ekran kartınızın Windows 10 için gerekli sürücüleri bulunuyor fakat bilgisayarın şu anki Windows 7'ye göre daha fazla RAM ve işlemci kullanacağını düşünüyorum.
Bu sebeple Windows 10 bilgisayarını daha fazla yoracaktır.
Yani kurulabilir.
Geçip geçmemek ise sizin kararınız.

Evet kurabilirsin ancak SSD yoksa Windows 7 performansından biraz düşük performans alırsın.
@Nunez99 ssdi varmı yokmu nası öğrenicem

@BlackGRY kullanırken felan kasmasın onu istiyorum sadece
Ekran kartınızın Windows 10 için gerekli sürücüleri bulunuyor fakat bilgisayarın şu anki Windows 7'ye göre daha fazla RAM ve işlemci kullanacağını düşünüyorum.
Yani kurulabilir.
kullanırken kasma sorunları olmasın çünkü win7 kulanıyorum çok sıkıntılı update yapmıyor sürekli başlangıc onarıma atıyor onarınca yüklediğim sürücüler gidiyor bu sefe internete bağlanamıyorum felan

Windows tuşu + R tuşuna birlikte bas dfrgui yaz enterla. Medya türü katı hal sürücüsü gözüküyorsa SSD sabit disk sürücüsü yazıyorsa HDD'dir.

Windows tuşu + R tuşuna birlikte bas dfrgui yaz enterla. Medya türü katı hal sürücüsü gözüküyorsa SSD sabit disk sürücüsü yazıyorsa HDD'dir.
hddymiş

@Nunez99 bir kere kurup deneyeceğim inşallah bir sorun olmaz çünkü windows 7 den kurtulmak istiyorum alışkında değilim diğer pcyide win11 yaptım

Son düzenleme:
Yani kurulabilir.
Hocam Windows 10 LTSC 21H2 kurun

Hocam Windows 10 LTSC 21H2 kurun
LTSC fazla güncelleme almaz güvenlik güncellemeleri vs.Bu yüzden stabildir.İçerisinde boş hizmetler ve metro hizmetleri barındırmaz.Rahat bir kullanım elde edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı