Toshiba Satellite Laptop Ses Gelmiyor

KaptanCek

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba Satellite P50-b-11u model laptopum var. Dün bilgisayarda tarayıcıdan video açınca ses gelmiyordu ama masaüstündeki videolardan ses geliyordu, bugün masaüstündeki videolardan da ses gelmemeye başladı ben de ayarlar kurtarma bölümünden bigisayarı sıfırladım. Realtek ses driverını kurdum ama şu an hala sıkıntı var ses gelmiyor, ses sorunlarını gider deyince pıt pıt diye ses çıkarıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoparlörde fiziksel sıkıntı olabilir. Bir süre daha gözlemleyin durumu, hep aynı şekilde, aynı zamanlarda mı oluyor ? Yoksa o sadece tesadüfi mi olmuş ?

Hoparlörde fiziksel sıkıntı olabilir. Bir süre daha gözlemleyin durumu, hep aynı şekilde, aynı zamanlarda mı oluyor ? Yoksa o sadece tesadüfi mi olmuş ?
Sorun sürekli şuan düzelmedi, akşam format atıcam ama düzeleceğini zannetmiyorum sanırsam fiziksel bir sorun bar.
Hata güncelleme. Bilgisayarımı garantiye yolladım bana düzeltip geri yolladılar herhangi bir parça değişimi olmadı, bende driverlar eski diye bugün driver booster ile güncelleyim dedim ve olan oldu aynı sorun yeniden başladı. Sistem geri yükleme, güncel realtek driverını indirsemde nafile düzelmedi hoparlörden pit pit sesler geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı