Tosla vs Papara

Tosla'da Tosla kullananlara para atamıyorsunuz. Atmak için Akbank'ta kendi adınıza banka hesabınız olması gerekli. Ve bunun böyle olması aşırı kötü bence. Bu yüzden Papara.

Atmak için arkadaş olmamız yeterli dostum ne bankası.
Tosla'da atmak istediğini kişiyi ekledikten sonra arkadaşıma para gondere tiklayacaksin gidecek ben hep yapıyorum.

Bende ikisi de var ben gündelik yaşam için (yemek giyim) Tosla Online için (oyun Twitch) Papara kullanıyorum ama illa birtanesini seçiceksen Papara Black kartı seç. Ama Papara artık para yatırırken komisyon çekiyor(Akbank ATM'si dışında)

Bende ikisi de var ben gündelik yaşam için (yemek giyim) Tosla Online için (oyun Twitch) Papara kullanıyorum ama illa birtanesini seçiceksen Papara Black kartı seç. Ama Papara artık para yatırırken komisyon çekiyor(Akbank ATM'si dışında)

Ben gerçek hayatta kullanıyorum aga sanalda fazla işim olmuyor Netflix Spotify alirsam o

Tosla'da atmak istediğini kişiyi ekledikten sonra arkadaşıma para gondere tiklayacaksin gidecek ben hep yapıyorum.

Hesap doğrulama istiyor.

IMG_20220523_195223.jpg

Var. Atmama rağmen doğrulanmadı maalesef. Para havaya karıştı herhalde.
Parayı attığın banka hesabı sana ait olmalı. Farklı isimden gelen parayı kabul etmiyor.
Arkadaş olmaya da gerek yok. Dümdüz aramaya adı yazıp yollayabiliyorsun.

Var. Atmama rağmen doğrulanmadı maalesef. Para havaya karıştı herhalde.

Dostum banka kimliğine aitse para yatırda IBAN ile ad yazacak onu kopyalayıp bankana gidip EFT'ye basıp IBAN sonra ad doğru yazdığınızda emin ol 3TL yollayin doğrulanir eger olmazsa banka kimliğinize ait değildir.
Parayı attığın banka hesabı sana ait olmalı. Farklı isimden gelen parayı kabul etmiyor.

Yeniler için demiştim

Yeniler için demiştim.

Geri
Yukarı