Tosla'ya kimlik numarası vermek sorun çıkarır mı?

• Konuyu başlatan zoin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 673

zoin

Hectopat
Geçen yıldan beri Tosla kart istiyorum sadece giriş yaparken T.C. İstedi verdim ama şimdi uygulamaya giremiyorum zorla T.C. Kimliğimi göstermelerini istiyor başıma bir şey gelir mi bunun yüzünden? Biliyorum Akbank'ın ama annem ve ben endişeleniyoruz bir şey olacak diye kartta 50 TL para vardı.

Geçen yıldan beri Tosla kart istiyorum sadece giriş yaparken T.C. İstedi verdim ama şimdi uygulamaya giremiyorum zorla T.C. Kimliğimi göstermelerini istiyor başıma bir şey gelir mi bunun yüzünden? Biliyorum Akbank'ın ama annem ve ben endişeleniyoruz bir şey olacak diye kartta 50 TL para vardı.
Geleceğini sanmıyorum. Akbank'ın sonuçta.

Neden başınıza bir şey geleceğini düşünüyorsunuz?

Annem Tosla gibi bu işleri bilmediği için tedirgin o yüzden ya bir şey yaparlarsa diyor ama yanılmıyorda da değil gibi geliyor bana bir şey olacakmış gibi hissediyorum.

Evet oda var

Bir şey olmaz ancak @awakeflynn.dllnin de dediği gibi kullanırlarsa tazminat ile milyoner olursunuz.

Hocam bende kullanıyorum ama 1 hafta beri kimliğimi doğrulamaya çalışıyorum olmuyor. yüz doğrulama yapıyorum seni doğrulayamadık diye hata veriyor. ne yapacağımı şaşırdım ve şu an kartımda 200₺ küsür var

Hocam bende kullanıyorum ama 1 hafta beri kimliğimi doğrulamaya çalışıyorum olmuyor. Yüz doğrulama yapıyorum seni doğrulayamadık diye hata veriyor. Ne yapacağımı şaşırdım ve şu an kartımda 200₺ küsur var.

Hocam vallahi ben az önce yaptım oldu kimliğim gözlüksüz hatta ben gözlükleyken kabul etti ciddi durun gülmeyin ya da gözlük varsa çıkartın.

Geri
Yukarı