Çözüldü Total War: Attila tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AyberkKrby

Kilopat
Daha fazla  
RAM
8GB 2600MHZ
Ekran kartı
RX580 4GB
Anakart
B450M PRO
İşlemci
RYZEN 5 1600AF
Merhaba arkadaşlar. Benzeri konular var ama sanırım benim sorumun biraz daha farklı sanırım çünkü diğer konulardaki çözüm yollarını denedim.

Problemim şu ki arkadaşlar oyunu Steam üzerinden kurdum ilk giriş için DirectX dosyaları doğrulandı vs. fakat Launcher geldiğinde oynaya basıyorum hiçbir hata ve tepki vermeden kapanıyor oyun ve başlamıyor.
Benzer konularda tavsiye edilen birçok DLL dosyasını silip tekrar DirectX kurdum defalarca ama sorunuma bir çare ne yazık ki bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu DLL dosyalarını silin:

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_42.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx11_42.dll
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Ardından bu aracı indirip çalıştırın: DirectX İndirme Aracı
Merhaba arkadaşlar. Benzeri konular var ama sanırım benim sorumun biraz daha farklı sanırım çünkü diğer konulardaki çözüm yollarını denedim.

Problemim şu ki arkadaşlar oyunu Steam üzerinden kurdum ilk giriş için DirectX dosyaları doğrulandı vs. fakat Launcher geldiğinde oynaya basıyorum hiçbir hata ve tepki vermeden kapanıyor oyun ve başlamıyor.