Toyota Corolla 2011 alınır mı?

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Öncelikle Merhabalar. Abim yeni ehliyet aldı ve Araba bakıyor. Eniştemde corolla 2011 var. Baya önerdi. Zaten işi gereği gayet yeterli olacağını düşünüyorum ama bazı arkadaşlarım özellikle Toyota corolla 2011 çöptür, tenekedir falan diyor. SİZ ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle merhabalar. Abim yeni ehliyet aldı ve araba bakıyor. Eniştemde corolla 2011 var. Bayağı önerdi. Zaten işi gereği gayet yeterli olacağını düşünüyorum ama bazı arkadaşlarım özellikle Toyota Corolla 2011 çöptür, tenekedir falan diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Malzeme kalitesi Passat gibi araçlarla tabii ki kıyaslanamaz Toyota gibi markalar fiyat performans araçlardır yolda bırakmaz gerekli bakımları var ise taş gibi arabalar temiz ise motor oynanmamış ise alınabilir.

Öncelikle merhabalar. Abim yeni ehliyet aldı ve araba bakıyor. Eniştemde corolla 2011 var. Bayağı önerdi. Zaten işi gereği gayet yeterli olacağını düşünüyorum ama bazı arkadaşlarım özellikle Toyota Corolla 2011 çöptür, tenekedir falan diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Corolla en az sıkıntı çıkaran arabadır hocam temizini bulursanız bence iyidir.

Aynı arabadan bizde var ne sormak istiyorsan sor cevaplayayım.

Geri
Yukarı