Toyota Corolla 2023 alınır mı?

Corolla fiyatını hak etmiyor. Octavia bakın derim fiyatı fazla gelirse büyüklükte sorun yaratmaz derseniz Scala bakabilirsiniz. Golf ve 308’den büyük araç.

308 mantıklı bir tercih olabilir aslında.Teşekkürler.
Hb veya suv alınmaz B suv dediğin suvlar millete sahte suv hissiyatı yaşatmak için piyasaya sürülmüş arabalar iç hacim olarak aşırı küçükler hb den farkları yok eğer paran C suva yetiyorsa ateca öneririm hb almak istiyorsan ise sadece golf bak golfun yanında 308 berbat pejo sonuçta yani hb arabalardan nefret ederim ama golf çok güzel alırsan 1.5 tsi al çok iyi performans olarak da yakıt olarak da

Corolla egeadan sonra en kötü c sedan olabilir 1.5 atmosferik motor gitmiyor araba rakiplerine göre hantal eğer c sedan istiyorsanız octavia ve civic bu segmentin liderleri 150hp tsi ile 1.5 vtec 182hp ler uçuyor eğer 2. El alabilirseniz superb bakın

Hb veya suv alınmaz B suv dediğin suvlar millete sahte suv hissiyatı yaşatmak için piyasaya sürülmüş arabalar iç hacim olarak aşırı küçükler hb den farkları yok eğer paran C suva yetiyorsa ateca öneririm hb almak istiyorsan ise sadece golf bak golfun yanında 308 berbat pejo sonuçta yani hb arabalardan nefret ederim ama golf çok güzel alırsan 1.5 tsi al çok iyi performans olarak da yakıt olarak da.

Corolla egeadan sonra en kötü c sedan olabilir 1.5 atmosferik motor gitmiyor araba rakiplerine göre hantal eğer c sedan istiyorsanız octavia ve civic bu segmentin liderleri 150hp tsi ile 1.5 vtec 182hp ler uçuyor eğer 2. El alabilirseniz superb bakın.
Adam ciddi ciddi Golf önermiş. O aracın o parayı hak eden hiçbir yanı yok. Civic de aynı şekilde. Boy yeterliyse 308 gayet güzel.

Hb veya suv alınmaz B suv dediğin suvlar millete sahte suv hissiyatı yaşatmak için piyasaya sürülmüş arabalar iç hacim olarak aşırı küçükler hb den farkları yok eğer paran C suva yetiyorsa ateca öneririm hb almak istiyorsan ise sadece golf bak golfun yanında 308 berbat pejo sonuçta yani hb arabalardan nefret ederim ama golf çok güzel alırsan 1.5 tsi al çok iyi performans olarak da yakıt olarak da

Corolla egeadan sonra en kötü c sedan olabilir 1.5 atmosferik motor gitmiyor araba rakiplerine göre hantal eğer c sedan istiyorsanız octavia ve civic bu segmentin liderleri 150hp tsi ile 1.5 vtec 182hp ler uçuyor eğer 2. El alabilirseniz superb bakın

Dostum sana kötü bir haberim var. 308, Golf’den iyi araba. Peugeot sonuçta diyerek ne kast ettin bilmiyorum ama PSA grubu çok değişti ve o 10 yıl önceki Peugeot ve Citroen araçlardan eser yok.

Dostum sana kötü bir haberim var. 308, Golf’den iyi araba. Peugeot sonuçta diyerek ne kast ettin bilmiyorum ama PSA grubu çok değişti ve o 10 yıl önceki Peugeot ve Citroen araçlardan eser yok.
10 yıl önceki Peugeot'larda daha iyi ve daha ucuz. Arkadaşın Civic önermesinden anlaşılıyor ne kadar bildiği. Aracı Tucson fiyatına satıyorlar. :D

Kaldı ki DSG şanzıman yüzünden ne çekti VW kullanıcıları onlar hiç konuşulmuyor nedense bizim ülkede feci bir VW lobisi var.
Dsg ile eat şanzımanı kıyaslıyorsan zaten hiç tavsiye vermeyeyim sana kolay gelsin

Vw varken hayatta peugeot almam aracın torku belli beygiri belli asla vw kalitesine de ulaşamaz zaten 1.5 tsi ile fransızların motorunu kıyaslıyorsun onu geçtim 308 golften iyi diyorsun ss aldım hayatta unutmam bunu 😂

10 yıl önceki Peugeot'larda daha iyi ve daha ucuz. Arkadaşın Civic önermesinden anlaşılıyor ne kadar bildiği. Aracı Tucson fiyatına satıyorlar. :D
Civic 182hp 240nm tork 308 dediğin araba 130hp 230nm tork 52 beygir fark var 50 beygir ile araba bile yürütürsün yaptığın kıyaslama mantık dışı sormak lazım hayatında kaç kere Civic sürdün ben fd6 fb7 fc5 ve son kasayı da sürdüm octavia 1.5 tsi sürdüm peugeot 2008 ve 308 sürdüm vw golf 1.6 tdi sürdüm ama 1.5 tsi nasıl birşey hayal edebiliyorum Alman arabasıyla fransız arabasını kıyaslamandan anlaşılıyor ne kadar tecrübeli oldugun şirket arabası ile civice sallamaya devam et de arkadaşlarla gülüp eğlenelim iyi akşamlar

Son düzenleme:
Dsg ile eat şanzımanı kıyaslıyorsan zaten hiç tavsiye vermeyeyim sana kolay gelsin

Vw varken hayatta peugeot almam aracın torku belli beygiri belli asla vw kalitesine de ulaşamaz zaten 1.5 tsi ile fransızların motorunu kıyaslıyorsun onu geçtim 308 golften iyi diyorsun ss aldım hayatta unutmam bunu 😂

Civic 182hp 240nm tork 308 dediğin araba 130hp 230nm tork 52 beygir fark var 50 beygir ile araba bile yürütürsün yaptığın kıyaslama mantık dışı sormak lazım hayatında kaç kere Civic sürdün ben fd6 fb7 fc5 ve son kasayı da sürdüm octavia 1.5 tsi sürdüm peugeot 2008 ve 308 sürdüm vw golf 1.6 tdi sürdüm ama 1.5 tsi nasıl birşey hayal edebiliyorum Alman arabasıyla fransız arabasını kıyaslamandan anlaşılıyor ne kadar tecrübeli oldugun şirket arabası ile civice sallamaya devam et de arkadaşlarla gülüp eğlenelim iyi akşamlar.
Her şey güç mü bilader? C SUV fiyatına satılıyor Civic. 308 daha kaliteli araba ve daha ucuz. Ayrıca EAT daha iyi. Sen gidip sorunlu DSG'yi kullanabilirsin.

Civic 182hp 240nm tork 308 dediğin araba 130hp 230nm tork 52 beygir fark var 50 beygir ile araba bile yürütürsün yaptığın kıyaslama mantık dışı sormak lazım hayatında kaç kere Civic sürdün ben fd6 fb7 fc5 ve son kasayı da sürdüm octavia 1.5 tsi sürdüm peugeot 2008 ve 308 sürdüm vw golf 1.6 tdi sürdüm ama 1.5 tsi nasıl birşey hayal edebiliyorum Alman arabasıyla fransız arabasını kıyaslamandan anlaşılıyor ne kadar tecrübeli oldugun şirket arabası ile civice sallamaya devam et de arkadaşlarla gülüp eğlenelim iyi akşamlar
Civicin yeni kasası derken FE1 Kasayı mı kastettiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı