Toyota Corolla 2023 alınır mı?

Her şey güç mü bilader? C SUV fiyatına satılıyor Civic. 308 daha kaliteli araba ve daha ucuz. Ayrıca EAT daha iyi. Sen gidip sorunlu DSG'yi kullanabilirsin.
1.4 milyon civic için değmez kesinlikle. Ondan iyi kaç tane araba var.

1.4 milyon civic için değmez kesinlikle. Ondan iyi kaç tane araba var.
Ayrıca 508 ve Insignia karşısında tutunamayan ve üretimi durdurulan Passat örneği de var elimizde. Dandik DSG'lere karşı da EDC ve EAT şanzımanlar var. VW hayranlığı bitmeyecek galiba.

Dsg ile eat şanzımanı kıyaslıyorsan zaten hiç tavsiye vermeyeyim sana kolay gelsin

Vw varken hayatta peugeot almam aracın torku belli beygiri belli asla vw kalitesine de ulaşamaz zaten 1.5 tsi ile fransızların motorunu kıyaslıyorsun onu geçtim 308 golften iyi diyorsun ss aldım hayatta unutmam bunu 😂

Civic 182hp 240nm tork 308 dediğin araba 130hp 230nm tork 52 beygir fark var 50 beygir ile araba bile yürütürsün yaptığın kıyaslama mantık dışı sormak lazım hayatında kaç kere Civic sürdün ben fd6 fb7 fc5 ve son kasayı da sürdüm octavia 1.5 tsi sürdüm peugeot 2008 ve 308 sürdüm vw golf 1.6 tdi sürdüm ama 1.5 tsi nasıl birşey hayal edebiliyorum Alman arabasıyla fransız arabasını kıyaslamandan anlaşılıyor ne kadar tecrübeli oldugun şirket arabası ile civice sallamaya devam et de arkadaşlarla gülüp eğlenelim iyi akşamlar

EAT8 şu an daha iyi bir şanzıman. Alman arabasıyla Fransız arabası kıyaslıyor diyorsun o Fransız markalar en iyi Alman markalarına motor üretiyor şu anda. Kaldı ki herşeye sadece performans odaklı bakman saçma. Bu bütçelerde araba alacak 10 kişiden 9’u performansa değil yakıt tüketimine ve vereceği yıllık vergiye bakar. Kimsenin benzin fiyatları bu derecedeyken cayır cayır basacağını sanmıyorum.

Ayrıca 508 ve Insignia karşısında tutunamayan ve üretimi durdurulan Passat örneği de var elimizde. Dandik DSG'lere karşı da EDC ve EAT şanzımanlar var. VW hayranlığı bitmeyecek galiba.
Bitmez. Erdoğan, Apple, VW, Tofaş, Fatih Terim fanları bitmez, bitemez.

Civic'in yeni kasası derken FE1 Kasayı mı kastettiniz?

Evet son kasa

EAT8 şu an daha iyi bir şanzıman. Alman arabasıyla Fransız arabası kıyaslıyor diyorsun o Fransız markalar en iyi Alman markalarına motor üretiyor şu anda. Kaldı ki herşeye sadece performans odaklı bakman saçma. Bu bütçelerde araba alacak 10 kişiden 9’u performansa değil yakıt tüketimine ve vereceği yıllık vergiye bakar. Kimsenin benzin fiyatları bu derecedeyken cayır cayır basacağını sanmıyorum.
3 5 kuruş fazla veririm en azından bastımmı gidecek tatmin edecek bir arabaya binerim benim görüşüm bu

Son düzenleme:
1.2 Puretech motorlu araba alınmaz bu arada. Kayış kopma problemlerini bir araştırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı