Toyota Corolla 2017 Benzinli alınır mı?

Naxegso

Centipat
Daha fazla  
Dostlar araba alacağım. Toyota Corolla 2017 model benzinli alınır mı? Sizce yakıtı çok mu yakıyor yoksa tam ayarında mı?

Dizel araba almanın fazla bir cazibesi kalmadı. Fiyat benzinle aynı, bazen geçiyor bile. Tek avantajı Km başı tükettiği yakıt miktarı. O yüzden benzinli araç alınır artık. Çünkü dizel aracın aynısı benzinli aracın aynı modeline göre pahalı ve amorti etmek için çok Km. yapman gerekir.

Marka modele gelince o iş ihtiyaç, zevk konusu. Ben binek almam mesela, 8 yıldır SUV araç kullanıyorum otomobile oturunca yerde oturuyorum gibi geliyor.

Toyota iyi arabalar kategorisinde, araç temizse, Km. düşükse alınır.

5 yıl 2014 1.6 corolla kullandık 2017 ile farkı makyaj onun dışında fark yok. Açıkçası araç tam bir aile aracı kendi seviyesine göre rahat bir araç. Şehirler arası yolda 6.5-7L arası yakıyordu. Benzinli atmosferik motor olduğu için alt devirleri oldukça boş 3000 devir üstü çekişi artıyor 2800devir altında yokuş çıkarsan ve bagaj doluysa açıkça yoran bir araç. Mekanik ve elektronik herhangi bir sorun çıkartmadı bize. Deneyimlerime göre önerebileceğim bir araç.

Geri
Yukarı