TP-Link Archer VR1200 alınır mı?

219252

Hectopat
Merhabalar. Bende NetMaster interneti var ve 22 Download, 1.5 Upload hızına sahibim fakat TP-Link Archer V1200 bu hızı yükseltir mi diye aklımda soru kaldı, cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
modemi telekom yeni fiber kullanıcılarına ücretsiz veriyor. güzel 2.4 ghz ve 5 ghz çift wifi yayın yapıyor 100 Mbps full internet kullanıyorum şuanda sıkıntı yaşamadım. güzel ama daha kaliteli ürünler de var . farklı modelini kullanmıştım Linksys X6200 memnun kaldım.
rahat işini görür fiyat ve performans olarak bu modelde iyi Linksys Xac1200-ek Ac1200 4 Port Dual-bant Smart Wifi Wireless - n11.com bu markayı alırsan eğer telekom ekbi kuruluma gelidiğinde daha önce böyle modem görmedim derse şaşırmazsın :)

TP-Link Archer VR1200 modeli bir vdsl/adsl modem-router'dir. Siz TP-Link Archer archer c50, c60 gibi sadece router olan modellerden almalısınız.

Netmaster modemleri malum kablosuz açıdan hep problemli. Kablosuzu kapatıp yerine "access point" de bağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı