TP-Link modem alınmalı mı?

Utkan Bera

Hectopat
Daha fazla  
Dün modemimiz arıza çıkarttı ve bugün gelip incelediler sorunun modemde olduğu doğrulandı. Bize Türk Telekom'un mağazasından 750TL'ye TP-Link bir modem alabileceğimizi söyledi. Dediğine göre internette aynı modem daha pahalıymış. Modelini sorduğumda tek verdiği bilgi TP-Link Wi-Fi5. internette bu fiyata veya daha ucuza bir modem var mı? (VDSL 24Mbps internet paketi kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün modemimiz arıza çıkarttı ve bugün gelip incelediler sorunun modemde olduğu doğrulandı. Bize Türk Telekom'un mağazasından 750TL'ye TP-Link bir modem alabileceğimizi söyledi. Dediğine göre internette aynı modem daha pahalıymış. Modelini sorduğumda tek verdiği bilgi TP-Link Wi-Fi5. internette bu fiyata veya daha ucuza bir modem var mı? (VDSL 24Mbps internet paketi kullanıyorum)

TP-Link WR840N alınır çok iyi modem

Hocam uzun süreli kullanım için iyi bir modem almak istiyorum. Önerebileceğiniz başka bir modem var mı veya Türk Telekom mağazasına gidince bize verecekleri modem hakkında bir bilginiz var mı?

Türk Telekom mağazasından TP-Link almanı kesinlikle önermem. Piyasada satılan (vatan, İtopya,…) TP-Link’i alabilirsin. İkisi farklı kalitede oluyor. Sana kişisel önerim Keenetic veya ASUS olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı