Çözüldü TP-Link UB500 PC'de bağlantı kopuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows'tan Bluetooth cihazlarıyla iligili sorunları düzelt deyince birkaç ayarı değiştirdik dedi sorun düzeldi. Attığınız driveri kurmalı mıyım? Ben direkt tak çalıştır olarak yaptım. Driveri kurunca ne değişir?
İçinde zaten yüklü geliyor. Sıkıntı varsa tekrar yüklemek çözerdi işi. Sorun yoksa yüklemenize gerek yok.

Kargosu az önce geldi taktım kulaklığı bağladım ama 3 saniyede bir bağlantı gidiyor sonra tekrar bağlanıyor. Kulaklık QCY T5.

Sorununuzun çözüldüğünü söylemişsiniz fakat sizin söylediğiniz çözümü denediğimde ben çözüme ulaşamadım. Aynı BT Adaptör ve QCY Ailypods kullanıyorum. Kulaklık ile adaptör arasında yarım metre bile yok ama sürekli kopuyor, çok sinir bozucu.

Sorununuzun çözüldüğünü söylemişsiniz fakat sizin söylediğiniz çözümü denediğimde ben çözüme ulaşamadım. Aynı BT Adaptör ve QCY Ailypods kullanıyorum. Kulaklık ile adaptör arasında yarım metre bile yok ama sürekli kopuyor, çok sinir bozucu.

Geri
Yukarı