TP Link W9970 V3 Wi-Fi bağlantısının kopması

Naserotonin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat yöneticileri ve üyeleri. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir sorunum var. Süresi değişken olup, gün içersinde Dell marka laptobumun kablosuz ağı kopuyor ve modemi yeniden başlatınca tekrar bağlanıyor. Modemimin MAC filtreleme ayarı açık, bundan olma ihtimali var mıdır? Gerekli diğer bilgileri aşağı yazıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

İşletim Sistemi: Windows 10 FC 16299.19
Modem: TP Link W9970 V3
Wireless Donanım Kimliği : PCI\VEN_168C&DEV_0042&SUBSYS_18101028&REV_31

Ekleme: Google'dan donanım kimliğimi aratarak Wireless sürücü güncellemesi yapmak istediğimde çeşitli sürücü güncelleme programlarının web siteleri, resmi olmayan (www.ath-drivers.eu) siteler çıkıyor. Resmi ve imzalı sürücü güncellemesini nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Sorunun çözümü için uyguladığım adımları yazıyorum, belki ihtiyacınız olur.

Öncelikle, Bilgisayarım>Aygıt Yöneticisi'nden Ağ Bağdaştırıcıları sekmesine tıkladım. Ardından menü çubuğundaki Görünüm sekmesindeki Gizli Aygıtları Göster'e tıkladım. Ve 2 adet Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter olduğunu gördüm. İkisini de kaldırdım ardından Eylem sekmesinde Donanım Değişikliklerini Tara dedim. Virtual Adapter sayısı 1'e düştü.

Yaptığım bir diğer işlem ise, Modemimin ara yüzünde (192.168.1.1) Kablosuz>Temel Ayarlar sekmesindeki Kanal ayarını 11'e, Kanal Genişliğini ise 40MHZ'e almak oldu. İşlemleri uyguladıktan sonraki güncel durum görüntüsü ektedir.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 262
  • Screenshot-2017-11-15 TD-W9970.png
    Screenshot-2017-11-15 TD-W9970.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 441
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı