Trap yapanların sürekli sokakta büyüdüğünü iddia etmesi

Anlayamadım? Yaşım o kadar küçük değil fakat yaşımın küçük olduğu beynimin ve mantığımın çalışmadığı anlamına gelmez. Tıpkı sizin gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Veletken şu freestyle parodisine çok gülerdim ama sözleri anlamazdım. Şuan sözleri anladım daha komik geliyor. 😂😂😂

Skkrrt konusunda katılıyorum ama sokaklar konusunda katılmıyorum. Sadece zengin oldukları anı, popüler oldukları anı gördüğünüz için bu elemanların pc başında rapçi olduğunu sanıyorsunuz. Durum bundan ibaret.
Benim sormak istediğim sürekli sürtük demelerinin nedeni. Sürtük çok mantıksız sonuçta artık sürekli kullanılıyor.

Yalnız bu bir dizi veya film değil. Sonuçta bir şarkı ve "sürtüklerin dilinde boş laflar" cümlesi hiç bir anlam ifade etmiyor. Daha da kötüsü ortada bir sürtük yok.
Anlatabilmişimdir umarım.
Ayrıca Technopat Sosyal Kurallarına bir göz atın.

1600210535377.png

Benim sormak istediğim sürekli sürtük demelerinin nedeni. Sürtük çok mantıksız sonuçta artık sürekli kullanılıyor.
Diğerlerini bilmiyorum ama Jagged böyle yapıyor, nedenini biliyorum. Babası tarafından fiziksel ve psikolojik şiddet gördü. Ailesiyle ve akrabalarıyla arası kötü. Sadece annesini ve dedesini seviyordu ama erkenden dedesini kaybetti. Kadınlardan uzak dururken bir kıza aşık oldu. Her şey güzel giderken 1 yada 2 yıl sonunda düşmanlarıyla kafede bastı kızı. İntihara kalkıştı ve hastaneye kaldırıldı. Sevgilisi onu kanlar içinde olmasına rağmen tekmeledi. Sevgilisini aşırı özlediği ve aşırı sevdiği için madde kullanmaya başladı. Sonra başka sevgili yaptı bu kız. Yılların ardından kadınlara düşman oldu. Hatta yeni bir şarkısında: "Baba paranoid şizo birisi bana mirası mizojinizm." Diyor, mizojini kadın düşmanlığı.
Diğer biraz eski bir şarkısı:
"Her sevgilim ruh halimin a***a koyup beni bıraktı gerzek gibi. Buyüzden ben sevginin 5 para etmediğini düşünüyorum hayattaki her dünyevi zevk gibi. Aslında her şey gibi sevgi de gerçek değil. Gerçek nefret bana kadındeşen ceg diyin b**h."

Bu emin olduğum diğer emin olmadıklarım ise keyfi yapıyor. Öylesine yani. Özellikle s**tük, f**işe demek nedense tıklanma sayısını arttırıyor. Zaten trap bu. Seks, para, alkol. Bu üçü.

Öyle tipleri hiç sevmem zaten şarkısı çalsa o yerden uzaklaşırım yabancı olarak sadece Tupac, Biggie, Nas, Knocc out bazen de Eminem dinlerim bu adamlar gerçektende rapin kralları bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı