Tren ile ailemden izinsiz İstanbul'a gitmek

Bu konu hakkında tavsiye istemenizin nedeni nedir? Ailenizin izin vermeyişinin binbir türlü gerekçesi olacaktır.

Bizim vereceğimiz tavsiyelere bakıyorsan; hiç gitme bile. Trene daha binmedim ama büyük ihtimalle size sorular soracaklardır.

Ya arkadaş bu ne sorumsuzluktur. İstanbul'da virüs var kapsan getirsen memleketine ne olacak.
Senin gibi bencil insanları tekmelemek istiyorum.

İzin alıp gitmeye çalış, malum her şey olabiliriz insanız sonuçta, daha dün ister inan ister inanma, gece çalışıyorum annem mesaj atmış sabah dikkatli sür arabayı diye, yolu yarıladım yol darıldı 2 şeritlik yolda 3 araba gidiyoruz, yavaşladım fakat yine de otobüs yandan geçirdi kullandığım araca, Allah'tan tampon çıktı yerinde kötü bir şey olmadı.

İzin alıp gitmeye çalış malum her şey olabiliriz insanız sonuçta daha dün ister inan ister inanma gece çalışıyorum annem mesaj atmış sabah dikkatli sür arabayı diye. Yolu yarıladım yol darıldı 2 şeritlik yolda 3 araba gidiyoruz, yavaşladım fakat yine de otobüs yandan geçirdi kullandığım araca. Allah'tan tampon çıktı yerinde kötü bir şey olmadı.
Çok geçmiş olsun, büyük kaza atlatmışsınız.

Arkadaşlar 1 hafta tatil var, İstanbul'a gitmek istiyorum ama izin vermıyorlar. Ben de kendim gitmek istiyorum, bir şey derler mi?
Tabii ki derler, bunun sorusu bile olmaz! Aklı başında birisi bunu yapmaz.
  • Ailenizin güvenini kaybedersiniz.
  • Aileniz endişelenip polise haber verebilir.
  • Bu tatil, size gezin tozun diye verilmedi. Koronavirüsten korunmak için verildi.
  • İstanbul'da Koronavirüs kapıp yaşadığınız yere öyle geri dönerseniz ne olacak?
Kaç yaşındasınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı