Trendyol Express siparişimi getirebilecek mi?

Atiba1903

Picopat
24 Ağustos'ta bir cihaz aldım satıcı ayın 27'sinde kargoya verdi. 27, 28 Ağustos'ta ise kargo birçok kez yola çıktı, 2 günden beri 3. şubeye bir türlü varmadı.
Yani toplamdır 5 gündür bekliyorum. Trendyol Express'i aradığımda pazar günü 3. şubeye varıp, pazartesi teslimat yapılır diyor. Siz hiç bu kadar beklediniz mi bu kargoda?

Trendyol Express alanında en iyi firmalardandır. Tereddüt etmeyin. Mutlaka getirirler. Bazen transfer işlemleri aksayabiliyor. Ayrıca evde bulamadık olayı da yok. Mutlaka telefondan arıyor sizi kurye.

Trendyol Express alanında en iyi firmalardandır. Tereddüt etmeyin. Mutlaka getirirler. Bazen transfer işlemleri aksayabiliyor. Ayrıca evde bulamadık olayı da yok. Mutlaka telefondan arıyor sizi kurye.
Son şikayetlere baktım çok fazla olumsuz yorumlar atılmış inşallah getirirler .
Normalde çok iyi ve hızlı çalışıyorlar, son 2 ayda 20'den fazla ürün getirttim Trendyol Express ile. Sizin kargonuzda bir aksilik oldu sanırım.
Perşembe günü kargoya verildiği için olabilir mi hafta sonlarına denk geldi diye yoğunlaştığını sanıyorum .

HepsiExpress'de öyle bence ikisi kargo işlerinde çok iyiler.
HepsiExpress'de öyle bence ikisi kargo işlerinde çok iyiler.
Yeni adıyla HepsiJET.

Son şikayetlere baktım çok fazla olumsuz yorumlar atılmış inşallah getirirler.

Perşembe günü kargoya verildiği için olabilir mi hafta sonlarına denk geldi diye yoğunlaştığını sanıyorum.

Bende öyleydim ilk başta :D şikayet sitelerini okumayın. Rahatınıza bakın.

24 Ağustos'ta bir cihaz aldım satıcı ayın 27'sinde kargoya verdi. 27, 28 Ağustos'ta ise kargo birçok kez yola çıktı, 2 günden beri 3. şubeye bir türlü varmadı.
Yani toplamdır 5 gündür bekliyorum. Trendyol Express'i aradığımda pazar günü 3. şubeye varıp, pazartesi teslimat yapılır diyor. Siz hiç bu kadar beklediniz mi bu kargoda?

Ürünlerim sorunsuz Ulaştı elime ilk siparişim 1 haftada geldi diğer siparişlerim ise 1 günde.

Geri
Yukarı