Trendyol güvenilir mi?

BigWhite

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, son internet alışverişimde yaşadığım olumsuzluktan sonra internet alışverişi fobim oldu. Şimdi iade ettiğim ürün Trendyol da 8500 liraya satılıyor almaya korkuyorum. Trenyol hakkındaki olumsuz yorumlarda keyfimi kaçırdı. Kutudan farklı ürün çıkarsa veya defolu çıkarsa nasıl kanıtlarım bu durumu. Amazon gibi bir sitede bile bir sürü absürt olay yaşadım. Ürünü satan satıcının puanı 8.3. tavsiyeleri bekliyorum.

Hocam Trendyol güvenilir ancak kendisi değil, satıcılar satıyor. Yani bir dolandırıcı da gidip Trendyol'da ürün satabilir. Çoğu alışveriş sitesi böyle. Ben hiç sıkıntı yaşamadım, her aldığım ürün teslim edildi ancak ürün alırken satıcının yorumlarına da bir göz gezdirin.

Merhaba, son internet alışverişimde yaşadığım olumsuzluktan sonra internet alışverişi fobim oldu. Şimdi iade ettiğim ürün Trendyol da 8500 liraya satılıyor almaya korkuyorum. Trenyol hakkındaki olumsuz yorumlarda keyfimi kaçırdı. Kutudan farklı ürün çıkarsa veya defolu çıkarsa nasıl kanıtlarım bu durumu. Amazon gibi bir sitede bile bir sürü absürt olay yaşadım. Ürünü satan satıcının puanı 8.3. tavsiyeleri bekliyorum.
Bence güvenilir, 3 kez Airpods replika kulaklık almıştım 3 ünde de geri iade ettim. Kulaklıklar hep sorunlu çıktı iade alındı. Onun dışında korgoları gel al noktası olayı bence iyi çalışıyor.

Gidip eski usul dinozor dukkandan alsaniz o cok mu guvenilir kac tanesi satis sonrasi memnuniyeti seyine takio. Trendyol onlardan daha guvenilir

Trendyol kullanan birisi olarak söylemek isterim, bu güvenirlik konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Satıcı özellikle puanına ve yorumlarına bakarak değerlendirin. Gidip en düşük puanlı olan satıcıdan alırsanız bu tarz olaylar yaşanabilir tabii. Kaldı ki ben bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı