Trendyol iade etme koşulları

TürkPcPro

Kilopat
Arkadaşlar Trendyol sitesindeki bir satıcıdan RX 6500XT aldım. Yorumlara baktığımda bazı kişilerinki bozuk çıkmış, yorum yazmışlar 'Kutuyu açtığım için satıcı iadeyi reddetti.' diye bir yorum gördüm kutuyu açsam takıp çalıştırsam bozuk çıksa bile iade edemiyor muyum?

Arkadaşlar Trendyol sitesindeki bir satıcıdan RX 6500XT aldım. Yorumlara baktığımda bazı kişilerinki bozuk çıkmış, yorum yazmışlar 'kutuyu açtığım için satıcı iadeyi reddetti.' diye bir yorum gördüm kutuyu açsam takıp çalıştırsam bozuk çıksa bile iade edemiyor muyum?

Bozuk çıkarsa iade edersiniz her türlü. Ama keyfi olarak iade edecekseniz koruma bandını çıkarınca edemiyorsiniz.

Arkadaşlar Trendyol sitesindeki bir satıcıdan RX 6500XT aldım. Yorumlara baktığımda bazı kişilerinki bozuk çıkmış, yorum yazmışlar 'kutuyu açtığım için satıcı iadeyi reddetti.' diye bir yorum gördüm kutuyu açsam takıp çalıştırsam bozuk çıksa bile iade edemiyor muyum?

6502 tüketicinin korunması kanunu okursanız bütün her şey detaylı olarak yazıyor,

Kartınız bozuk çıkıp iade kabul etmemesi durumunda tüketici heyetine başvurunuzu yaparsanız paranızı her türlü alırsınız (karta siz zarar vermediyseniz).

İade sebebini seçmek çok önemli. Zamanında aldığım bir farenin tekeri bozuktu. Bunu belirtmeden iade etmiştim ve bayağı uğraşmam gerekti. Trendyol asla arkanızda durmaz, iade almak da satıcının işine gelmiyor.

Geri
Yukarı