Trendyol satıcısı anneme laf attı

Özelden sormadım ki soru cevap kısmında sordum.

E tabi orası kesin ama diğer soru cevaplara bakınca satıcının da benim de güleceğim cevap olacağını tahmin etmiştim. Herkese normalken bana neden böyle dedi anlamadım.

Ben toplumdan izole değil direkt hidrolizeyim zaten hocam soru cevap kısmına hidrolize misiniz diye sorsam bu sefer ne cevap verir?
Bu sefer gerçekten annenize hakaret yiyebilirsiniz.

Böyle bir konuyu herhangi birisi açtığında Technopat Halkı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir konuyu ben açtığımda Technopat Halkı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevabı desteklemiyorum ama benim, uzun yıllardır e-ticaret yapan bir arkadaşım var. Ara ara gelen soruları, cevapları ya da garip fotoğrafları bizimle paylaşıyor ve o kadar zor ki hepsine mantıklı cevap vermeye çalışmak, bazen iyi dayanıyorlar diyorum. Arkadaşım hiçbir zaman bu tarz bir cevap vermiyor fakat bazı sorulara ve cevaplara verse, neden yaptın bunu doğru değil diyemeyeceğim seviyede. En basiti, adam gecenin 12-1'inde sipariş veriyor, 1 saat sonra kargom ne zaman çıkar ve kodumu verebilir misiniz diyor. Bakın bu en masumu :D

@cinar_yasarrr satıcıları rahatsız etmeyin; Satılan ürüne pazar yeri izin verdiyse size söz düşmez.
Zaten ben satmasına laf atmadım, baktım soru cevap kısmına satıcı da normal cevaplar vermiş. Ben de insanlar iki gülsün diye caiz midir diye sordum ki diğerleri çok daha saçma sorular sormuş. Diğerlerine bir şey dememesi ama bana demesi zoruma gitti ve demesini de geçtim mizah kategorisinde konu.

Bu ilk anancılığı değilmiş, için rahat olsun. :D

1713170586484.png

Doğru empati yapmayı öğrenmen lazım zira insan psikolojisi birçok farklı etmen vasıtasıyla şekillenir.

@cinar_yasarrr pazar yerlerindeki suç böyle davranışlar sergileyen kullanıcıyı(Alan/satan) platformdan kalıcı olarak uzaklaştırma vb aksiyonlar almaması.
Belki de sen empati yapmalısın ha? Absürt bir ürüne ufak komik bir şaka yaptın diye kutsal olan annene hakaret yemek nasıl bir duygu?

Ben onun annesine mi hakaret etmişim? Empati kelimesi ağzından düşmüyor ama en başta sen yapmıyorsun.

Geri
Yukarı