Trendyol satıcısı sahte ürün satar mı?

• Konuyu başlatan HEED
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 6B

HEED

Hectopat
Makaleler
1
Trendyol'un kendi satış sayfasında bazı markalar var, kendisi ürünlerin orijinallerini sattıklarını söylüyorlar fakat ürünlerin yorumlarında sahte ürün diyor bazı insanlar, hiç öyle bir şeye denk geldiniz mi?

Trendyol'un kendi satış sayfasında bazı markalar var, kendisi ürünlerin orijinallerini sattıklarını söylüyorlar fakat ürünlerin yorumlarında sahte ürün diyor bazı insanlar, hiç öyle bir şeye denk geldiniz mi?

Gelmedim fakat Olabilir Oyle şeyler Eger Sahteligini kanitlarsaniz satıcı istemese bile Trendyol iade alıyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20230321-WA0013.jpg
    IMG-20230321-WA0013.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 85
Olabilir neden olmasın.
Gelmedim fakat Olabilir Oyle şeyler Eger Sahteligini kanitlarsaniz satıcı istemese bile Trendyol iade alıyor.
Hocam eğer 1000 TL'lik ürünü 200 TL'ye ilana koyduysa %99 sahtedir.
Evet, ne yazık ki olabiliyor. 100 liralık şeyi 30-40 liraya satanları gördüm. Yorumlar hep 1 yıldız doluydu ve sahte demişlerdi.
Trendyol’un kendi mağazası yani Trendyol satıcısında da bu sahte muhabbeti var, fakat Trendyol Amazon’a ait diye biliyorum Trendyol kendi getirttiği ürünlerinin çakma olma ihtimali yoktur bence, fakat çok böyle yorumlar var.

Sahte ürün sattığının farkında olmayan satıcılar bile oluyor. Bilmem ne toptan market vs., hayatında PC görmemiş :) satıcılar ucuza x ürün yakaladım diye alıyor, satıyor dünyadan bir haber. Kendileri de dolandırılıyor, müşterilerde...

Tabi bile bile de sahte satanlar olabilir...

Kısaca evet, sahte ürüne denk gelebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı