Trendyol siparişimi iptal edemiyorum

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
1609865434848.png

1609865503775.png

1609865541134.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme: Canlı Destek ile iletişime geçti verilen cevap:

"Sistem üzerinden benim de iptal etmeme izin vermiyor Bey. Ürün tedarikçi ürünü olduğundan dolayı paketleme sebebi ile iptal sağlanamıyor deniliyor. Sizden ricam ürün sizlere ulaştığı zaman faturası ve iade kodu ile beraber iadesini sağlamanız. Ürününüz direkt hiç açılmadan ve kargodan teslim alınmadan iadeye yönlendirilir depoya ulaştıktan 2 gün sonrasında da ücret aktarımı sağlanır hesabınıza."

Konuşmadan 5 dakika sonra da kargoya verildi mail'i geldi. Sanırım takip numarası sisteme geç düştüğünden böyle bir durum oluyor. Kargoya verilmiş artık vardır bir hayır deyip iade etmeyeceğim.

Canlı desteğe bağlanmak için soldaki Trendyol Asistanı seçiyorsunuz iade kısmını falan seçiyorsunuz daha sonra altta cevap yeterli değil butonuna tıklarsanız müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorsunuz.

Güncelleme: Canlı Destek ile iletişime geçti verilen cevap:

"Sistem üzerinden benim de iptal etmeme izin vermiyor Bey. Ürün tedarikçi ürünü olduğundan dolayı paketleme sebebi ile iptal sağlanamıyor deniliyor. Sizden ricam ürün sizlere ulaştığı zaman faturası ve iade kodu ile beraber iadesini sağlamanız. Ürününüz direkt hiç açılmadan ve kargodan teslim alınmadan iadeye yönlendirilir depoya ulaştıktan 2 gün sonrasında da ücret aktarımı sağlanır hesabınıza."

Konuşmadan 5 dakika sonra da kargoya verildi Mail'i geldi. Sanırım takip numarası sisteme geç düştüğünden böyle bir durum oluyor. Kargoya verilmiş artık vardır bir hayır deyip iade etmeyeceğim.

Canlı desteğe bağlanmak için soldaki Trendyol Asistanı seçiyorsunuz iade kısmını falan seçiyorsunuz daha sonra altta cevap yeterli değil butonuna tıklarsanız müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorsunuz.

Mecburen iade süresini bekleyeceksiniz gibi görülüyor.

Mağaza iade etmeyi kapatıyor. Kargoyu almayıp, geri göndermeniz gerekiyor. Ben de yaşadım cidden can sıkıcı.

Geri
Yukarı