Trendyol ürünün iadesini kabul etmiyor

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Trendyol'un kendi satıcısından aldığım kulaklığı arena bilgisayar servisine yolladım. Garanti kapsamı dahilinde iade/değişim raporu çıktı. Raporu Trendyol'a gönderdim. Benden ürünün kargolanmasını istedi Trendyol fakat ürün serviste. Servis de tekrar satıcıya veya bana gönderim yapılmadığını söylüyor. Trendyol müşteri hizmetleri ile 4. görüşmem sonucunda aynı sonuca ulaştırıyorlar. Kargolayacakmışım. Ürün serviste diyorum bana iletilen bilgi bu şekilde deyip geçiyorlar. Bu sorunun içinden nasıl çıkarım?

Mabadından element uydurmayı çok seviyor bu firmalar. O rapor karşılığında iade veya değişimini yapmak zorunda. Bende aynı şekilde değişim yaptırdım arena bilgisayar raporu ile birlikte.

Servisten gelmedi mi?

Geri gelmez servis raporunu verir para iadesi veya değişimi firma ile yaparsınız.

Normalde şu anki prosedür normal satıcı sizi başından savmaya çalışıyor benzer bir durum yaşadım ama sorunsuz geçti Trendyol'dan ASUS monitör almıştım 2 ay sonra iade etmek istedim kusurlu olduğu için içime sinmedi ürünü ilk ASUS servisine gönderdim kusurlu iade veya değişim raporu verdiler monitör onlarda kaldı doa raporu raporu ise satıcıya gönderdim param ise 3 gün icinde geri hesabıma yatmıştı.

Servis kaynaklı iade ve değişim prosedürü bu şekilde. Benimde başıma bir kaç olay geldi, raporu satıcıya yolluyordum sorun çözülüyordu. Servis ürünü göndermez zaten. Sürekli deneyerek farklı müşteri hizmetleri temsilcilerine bağlan bir tanesi çözecektir.

Servisten gelmedi mi?
Hayır.
Servis kaynaklı iade ve değişim prosedürü bu şekilde. Benimde başıma bir kaç olay geldi, raporu satıcıya yolluyordum sorun çözülüyordu. Servis ürünü göndermez zaten. Sürekli deneyecek farklı müşteri hizmetleri temsilcilerine bağlan bir tanesi çözecektir.
4-5 kere bağlandım aynı sonuca ulaştırıyorlar hep. Raporu atıyorum bana destekten hâlâ kargo numarası geliyor. Yarın tekrar deneyeyim.

Arkadaşların dediği gibi, servis raporu verir siz raporu satıcıya iletirsiniz satıcı para iadesi yapar.

Satıcı Trendyol mu? Trendyol değilse firmanın internet üzerinden iletişim adresini bulun ve direk satıcı ile konuşun.

Geri
Yukarı