Trendyol'dan PS4 Slim alınır mı?

Slim cihazlarda 30 FPS oynarsanız Pro'da en az 60 FPS. Çözünürlük farkı olur mu bilmiyorum.

En az 60 FPS dediğiniz oyunlar sayısı çok kısıtlı hocam. Sanırım izlediğiniz bir yayıncıdan oyunu 60 FPS izlediniz. Oynayan adam 30 FPS oynuyor ama capture kart sayesinde size 60 FPS sunuyor. Arkadaşın dediği oyunlarda bile sadece God of War var 60 FPS o da sabit değil 40 -50 arası gidiyor. Pro'nun tek iyi yanı yeni oyunları hala oynatıyor. Misal AC: Vallhalla oyununu PS4 Pro 30 FPS oynatırken Slim 26-30 oynatıyor. Yani Pro alayım oyunları 60 FPS oynayayım diye bir şey yok. 3. parti oyunlarda zaten 60 FPS destekleyen çok az oyun var onu geçtim exclusive oyunlarda bile 60 FPS destekleyen oyunlar 2 elin parmağını zor geçiyor. 60 FPS istiyorsa yeni nesile yönelmeli.

Almadan önce satıcıya sorun kol V2 versiyonmu diye. Tabi v1'de alabilirsiniz ama analog tuşları bir süre sonra yıpranıyor diye biliyorum ben.

Düzenleme: Şimdi fark ettim sol tarafa bakarsanız hafif yıprandığını görebilirsiniz. Tabii keyfinize kalmış sıkıntı olmaz diyorsanız alabilirsiniz.

Almadan önce satıcıya sorun kol V2 versiyonmu diye. Tabi v1'de alabilirsiniz ama analog tuşları bir süre sonra yıpranıyor diye biliyorum ben.

Düzenleme: Şimdi fark ettim sol tarafa bakarsanız hafif yıprandığını görebilirsiniz. Tabii keyfinize kalmış sıkıntı olmaz diyorsanız alabilirsiniz.

Bende yeni fark ettim 2. el içime kurt düşürdü ben direk 0 alayım teşekkürler.

Son düzenleme:
Peki orijinal değil mi?
EN FUL PS4 PRO 1TB İLANI BURDA!! - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 882371680 bu ürünü aldım adamla anlaştık üniversite kazanmış PC alacakmış o yüzden satıyormuş.

Önerdiğim kol orijinal alıdğınız konsol o kadar etmez ama olacak o kadar malum Slim konsolun 3500TL'lerde dolaştığı zamandayız. Ne diyelim hayırlı olsun daha 3 yıl o konsolla 30 FPS sabit oynayacağını düşünüyorum.

Ayrıca fikrinizi değiştirmek istemiyorum ama ben uzun süredir Slim konsol kullanıyorum ve bakımı olduğu sürece her konsol uzun süre idare eder ben bu konsolla AC: Vallhalla oynuyorum 29-30 FPS. Yani aslında burada iş bakıma ve düzgün kullanıma dayanıyor.

Önerdiğim kol orijinal alıdğınız konsol o kadar etmez ama olacak o kadar malum Slim konsolun 3500TL'lerde dolaştığı zamandayız. Ne diyelim hayırlı olsun daha 3 yıl o konsolla 30 FPS sabit oynayacağını düşünüyorum.

Ayrıca fikrinizi değiştirmek istemiyorum ama ben uzun süredir Slim konsol kullanıyorum ve bakımı olduğu sürece her konsol uzun süre idare eder ben bu konsolla AC: Vallhalla oynuyorum 29-30 FPS. Yani aslında burada iş bakıma ve düzgün kullanıma dayanıyor.

Anladım hocam teşekkürler hocam içindeki oyunlara baktınız mı? Pahalı demişsinizde bu fiyata aslında iyi olmuyor mu içindeki oyunlarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı