Trendyol'dan satılan 870 EVO SSD sahte mi?

Racheo

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 870 EVO
Ürünü Trendyol'dan 02.07.2023 tarihinde satın aldım. Bugün elime ulaştı, hemen bilgisayarıma takıp kullanmaya başladım ama sosyal de bir takım konular okuduktan sonra sahte olduğunu düşünmeye başladım.

1688585342010.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü Trendyol'dan 02.07.2023 tarihinde satın aldım. Bugün elime ulaştı, hemen bilgisayarıma takıp kullanmaya başladım ama sosyal de bir takım konular okuduktan sonra sahte olduğunu düşünmeye başladım.

Eki Görüntüle 1849546
Hocam 870 mi 970 mi? Farklı yazmışsınız.

Edit: Galiba yanlış yazmışsınız 870 imiş. Bir de link gönderir misiniz?

Unverified yazmamasi gerekiyor orijinal olsaydi. İade edin.

Satici da onemli. Trendyol'un kendisi miydi?

Hocam değil 250GB 500GB'larin üretimi son vereli asirlar(!) oldu. (0 diye aldıysanız söylüyorum)
Aynı taklaya bende geliyodum ki son anda fark edip iade ettim yüksek ihtimal elektrik verdiğiniz için ürüne iadede edemicekseniz.

Unverified yazmamasi gerekiyor orijinal olsaydi. İade edin.

Satici da onemli. Trendyol'un kendisi miydi?

Çarşıbudur adlı satıcı.

Link gönderir misiniz?

Çarşıbudur adlı satıcı.

Satici ismine bir şey demek istemiyorum isim onemli degil ama ben almazdim. İade edin, orijinal gibi gozukmuyor. Orijinal olsa bile unverified yazan urunun geregi yok. Para verildiyse orijinal alinmali. O ürün orijinal alinmasi icin para verildi? Fiyati cok mu uygundu peki?

İade edin ve buradan almanizi oneririm.

Daha onceden o saticidan aldigim ve orijinal oldugi icin onerdim, su an nasillar bilmiyorum.

Hocam değil 250GB 500GB'larin üretimi son vereli asirlar(!) oldu. (0 diye aldıysanız söylüyorum)
Aynı taklaya bende geliyodum ki son anda fark edip iade ettim yüksek ihtimal elektrik verdiğiniz için ürüne iadede edemicekseniz.
Yinede şansını dene hocam eğer iade red edilirse hukuki yollara başvurcağınızla ilgili ufak bi blöf atabilirsiniz.

6502 sayılı yasanın 11. maddesinde, malın ayıplı olması durumda tüketicinin seçimlik hakları düzenlenmiştir. Bu seçimlik haklarda tüketici; bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir

Çözüldü: 870 EVO SSD sahte mi?

Yine de şansını dene hocam eğer iade red edilirse hukuki yollara başvurcağınızla ilgili ufak bir blöf atabilirsiniz.

6502 sayılı yasanın 11. maddesinde, malın ayıplı olması durumda tüketicinin seçimlik hakları düzenlenmiştir. Bu seçimlik haklarda tüketici; bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir.

Çözüldü: 870 EVO SSD sahte mi?

Teşekkürler hocam şu anda paketledim iade icin yarin gelecekler.

Bir de bu ozeliklere sahip bir SSD oneriniz var mi guvenilir yerden.

Satici ismine bir şey demek istemiyorum isim onemli degil ama ben almazdim. İade edin, orijinal gibi gozukmuyor. Orijinal olsa bile unverified yazan urunun geregi yok. Para verildiyse orijinal alinmali. O ürün orijinal alinmasi icin para verildi? Fiyati cok mu uygundu peki?

İade edin ve buradan almanizi oneririm.

Daha onceden o saticidan aldigim ve orijinal oldugi icin onerdim, su an nasillar bilmiyorum.

Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı