Triceps ve bicepslerim büyümüyor

Berk Chelik

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 6 aydır fitness ile ilgileniyorum ve çektiğim en büyük sıkıntı kol kısmı. Bacak harika gelişti omuz güzel sırt güzel ama ne kadar sert idman yaparsam yapayım kollarım büyümüyor. Boy 1.86 kilom 78 ve kollarım 36 santimde kaldı. Neler önerebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kollar hızlı büyümez, 6 ay gerçekten kısa bir zaman. Ağırlıklarınızı arttırarak düzenli bir şekilde devam edin büyüyecekler elbet. Triceps için vücut ağırlığı ile antreman yapmanızı öneririm. Özellikle şınav hayvan gibi şekil aldırıyor.

Kollar hızlı büyümez, 6 ay gerçekten kısa bir zaman. Ağırlıklarınızı arttırarak düzenli bir şekilde devam edin büyüyecekler elbet. Triceps için vücut ağırlığı ile antreman yapmanızı öneririm. Özellikle şınav hayvan gibi şekil aldırıyor.
Anladım teşekkürler, biraz da genetikten kaynaklı sanırım. Bacaklarım olması gerekenden daha kalın aldığım kilolar çoğunlukla omuz ve bacak kısmına gidiyor. Bacak çalışmaya ara vermem gerekli mi sizce?

Anladım teşekkürler, biraz da genetikten kaynaklı sanırım. Bacaklarım olması gerekenden daha kalın aldığım kilolar çoğunlukla omuz ve bacak kısmına gidiyor. Bacak çalışmaya ara vermem gerekli mi sizce?
Hocam evet o kiloların bacaklara vs gitmesi genetik bende de aynı şekilde. Bence bırakmayın çalışın bacak biraz da ne olmak istediğinize bağlı. Ben çalışırsam hayvan gibi bacağım olacak diye çalışmıyorum.

Geri
Yukarı