Trium ve Kingston RAM Mavi Ekran

Ali Sabancı

Hectopat
Daha fazla  
Önceden 2 adet Trium 4gb ram kullanıyordum. Birinin bozulmasına üzerine yeni ram aldım aldığım ram Kingston 4 gb mzleri ikisinde 1333. AIDA64 ile voltaj değerleride aynı ama arada mavi ekran hatası veriyor. Sebebini bilmiyorum Mestestden geçirdim ikisini sorun çıkmadı . Yardım ederseniz sevinirim . Şimdiden Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rami takmadan önce diğer ram sorunsuz çalışıyordu dün sadece yeni aldığım 4gb kingston rami çalıştırdım sorun çıkmadı bugün de diğer slota taktım gene sorun çıkmadı .

Anakart: M4A78LT-M-LE
İşlemci: AMD Athlon (tm) II X3 460 Processor
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GT 420

Rami almadan önceden anakartın sitesinden uyumlu ramlara bakarak aldım voltaj değerleri CPU-Z programında aynı gösteriyor ama bir türlü anlamadım neden mavi ekran verdiğini 12 saat süresiz mavi ekran vermemişti bir kere ondan sonra 30 dakika aralıklarla mavi ekran vermeye başladı . İlginiz için teşekkür

Yerel Disk C'de bir hata denetiminden bir sorun çıkmadı. Aramaya HD Tune Pro 5.50 otomatik tarayarak yeni donanım yükle - mevcut donanımı seçerek yükle seçenekleri vardı otomatik olarak seçtim bellek teknolojileri seçtim ''mevcut donanımınız için ürün bulunamadı'' dedi. Ekran kartı 350.12 - WHQL sürümüne sahip .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı