Trojan temizliği nasıl yapılmalıdır?

Holi1

Femtopat
Daha fazla  
Sağlamindir'den Battlefield 4 indirmiştim. İşte o gün başladı her şey, bilgisayarıma trojan girdi. Malwarebytes'den taradım 5 virüs çıktı. Karantinaya alıp sildim, sonra bilgisayarı sıfırladım, şimdi ise Bitdefender Total Security kurdum, taradım bir şey çıkmadı. Sizce trojan hâlâ var mıdır? Varsa da silmek için çözümünü anlatır mısınız? Lütfen biliyorsanız evet ya da hayır deyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ve Malwarebytes dışında program kullanmamaya özen gösterin. Bu ikisi yeterli olur.
Bitdefender Total Security var, hayla araştırıyorum Bitdefender Total Security mi yoksa kaspersky mi, çünkü bitdefender daha çok indirme ve yt kanalları önerdiği için indirdim.
Umarım bu konu hala korsan oynamak isteyen arkadaşların karşısına çıkar.
Bundan 1 2 ay öncesinde korsan oynuyordum, artık korsanın k sını bile duymak istemiyorum.

Bitdefender Total Security var, hâlâ araştırıyorum Bitdefender Total Security mi yoksa Kaspersky mi, çünkü Bitdefender daha çok indirme ve yt kanalları önerdiği için indirdim.

Kaspersky 1. diye biliyorum Bitdefender'dan bir tık daha önde ama Bitdefender da bayağı iyi bir program sen bilirsin ama Kaspersky öneririm.

Bundan 1 2 ay öncesinde korsan oynuyordum, artık korsanın k sını bile duymak istemiyorum.
Zaten benim lafım böylelerine, adam kaç yaşına gelmiş kendi maddi özgürlüğü var 50 liralık oyunu korsan indiriyor.
Kanka zaten korsan oynamamım sebebi şuydu ; Adamlar yurt dışında 50 100 euro satıyolar, burda 700 tl.

Sağlamindir'den Battlefield 4 indirmiştim. İşte o gün başladı her şey, bilgisayarıma trojan girdi. Malwarebytes'den taradım 5 virüs çıktı. Karantinaya alıp sildim, sonra bilgisayarı sıfırladım, şimdi ise Bitdefender Total Security kurdum, taradım bir şey çıkmadı. Sizce trojan hâlâ var mıdır? Varsa da silmek için çözümünü anlatır mısınız? Lütfen biliyorsanız evet ya da hayır deyin.
Hocam alakasız ama nereye tıklayarak indirdiniz? Belli ki bu crack oyun indirme işlerinden anlamıyorsunuz. Üstteki yeşil hızlı indir butonu virüs. Bende o siteyi kullanıyorum. VirusTotal'e göre virüs yok.
Senelerdir korsan oynuyorum, virüs yemedim, konu karşıma çıksa bile pek umurumda değil.
Mecburiyetten kullanıyorum zaten, "Paran var korsan oynuyorsun." yazacaksan uğraşma, değmez.

Hocam alakasız ama nereye tıklayarak indirdiniz? Belli ki bu crack oyun indirme işlerinden anlamıyorsunuz. Üstteki yeşil hızlı indir butonu virüs. Bende o siteyi kullanıyorum. VirusTotal'e göre virüs yok.

Senelerdir korsan oynuyorum, virüs yemedim, konu karşıma çıksa bile pek umurumda değil.
Mecburiyetten kullanıyorum zaten, "Paran var korsan oynuyorsun." yazacaksan uğraşma, Y
Yıllardır bu işi yapan dayım indirdi zaten.
Daha öncede indirmiştik call of duty virüs yoktu tertemiz bitirdik.

Geri
Yukarı