Trojan virüsü

DramatycEnygma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 ( NZXT Kraken X53 Liquid )
Vengeance 2x 16gb 3200mhz cl16
A520M A Pro
James Donkey JD512 NVMe
Msi RTX 4060 Black Ventus 2x OC
Msi MAG A600DN
Nzxt H510 Flow
Arkadaşlar merhaba. Yanlışlıkla bir trojan indirdim sanırım. Bir klasöre indi (RAR dosyasıydı) sonra Windows Defender'den bildirim geldi trojanı görür görmez kaldır dedim ama eylem başarılı olmadı. Galiba kendim geri dönüşüm kutusuna attım, normalde 300 dosya falan vardı. Birden 3000 çıktı hepsini sil dedim. Sonra bilgisayar silerken çok saçma isimleri oluğunu gördüm. Hepsi şu şekildeydi $87339 $27635 $R34H74 buna benzer şeyler sonra komple silindi. Her şey çöp kutusundaki sonra Defender'den bildirim geldi eylem başarısız oldu diye. Kendisi kaldıramamış, ben de dosya konumunu bulup içinde olduğu klasörü direkt sildim. Şu an sorun yok gibi görünüyor, düzeldi mi gerçekten? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yanlışlıkla bir trojan indirdim sanırım. Bir klasöre indi (RAR dosyasıydı) sonra Windows Defender'den bildirim geldi trojanı görür görmez kaldır dedim ama eylem başarılı olmadı. Galiba kendim geri dönüşüm kutusuna attım, normalde 300 dosya falan vardı. Birden 3000 çıktı hepsini sil dedim. Sonra bilgisayar silerken çok saçma isimleri oluğunu gördüm. Hepsi şu şekildeydi $87339 $27635 $R34H74 buna benzer şeyler sonra komple silindi. Her şey çöp kutusundaki sonra Defender'den bildirim geldi eylem başarısız oldu diye. Kendisi kaldıramamış, ben de dosya konumunu bulup içinde olduğu klasörü direk sildim. Şu an sorun yok gibi görünüyor, düzeldimi gerçekten? Şimdiden teşekkürler.
Başka virüs programları ile deneyin.

Arkadaşlar merhaba. Yanlışlıkla bir trojan indirdim sanırım. Bir klasöre indi (RAR dosyasıydı) sonra Windows Defender'den bildirim geldi trojanı görür görmez kaldır dedim ama eylem başarılı olmadı. Galiba kendim geri dönüşüm kutusuna attım, normalde 300 dosya falan vardı. Birden 3000 çıktı hepsini sil dedim. Sonra bilgisayar silerken çok saçma isimleri oluğunu gördüm. Hepsi şu şekildeydi $87339 $27635 $R34H74 buna benzer şeyler sonra komple silindi. Her şey çöp kutusundaki sonra Defender'den bildirim geldi eylem başarısız oldu diye. Kendisi kaldıramamış, ben de dosya konumunu bulup içinde olduğu klasörü direk sildim. Şu an sorun yok gibi görünüyor, düzeldimi gerçekten? Şimdiden teşekkürler.
Bunlara ek olarak ESET NOD32 ya da Kaspersky ile taratabilirsiniz. İşinizi olasılığa bırakmayın.

Geri
Yukarı