Trojan virüsü

Avast sistem gereksinimi sistem gereksinimlerimiz çok yüksek değil. İhtiyacınız olan tek şey Windows 10, 8.1, 8 veya 7* işletim sistemi, 1 GB RAM ve 2 GB sabit disk alanıdır.
Şaka mı?Yapıyorsun?Mesela Windows 10 sistem gereksinimleride 1 GB RAM benzeri şeyler istiyor ama 4 GB RAM olan bilgisayar bile zor kaldırıyor.O sistem gereksinimleri gerçek değil.

Hacılar siz konuda ne yapıyorsunuz ya? Ne bu muhabbet anlamadım, tartışma için ayrı konu açın milletin konusunun altına yazmayın.

Konu sahibine gelecek olursak, zaten temizlemiş ve karantinaya almış başka yapacağın bir şey yok. Şüphe varsa daha iyi bir yazılımla taratırsın olur biter.

R7 240 4 GB.
Intel Core 2 Quad Q9300.
DDR3 1333MHz RAM.

Sistem bu, ve herhangi bir yavaşlama görmedim, lakin bilgisayarı yavaşlatan antivirüs programları da yok değil.
Ya dostum bak şimdi, Avast gibi programlar sürekli arkada açılan programlara, dosyalara kontrol yaparlar. Diyelim bir oyun açtın yavaş açılır. Oyundayken arkadan bir hizmet açıldı tak tarama, oyundayken düzenli tarama. Boş işler AV kullanmamak en iyisi. Hele Avast kullanmamak en iyisi.

Arkada Malwarebytes'ın tam zamanlı koruması açıkken 5-10 FPS kaybı yaşıyorum. Şimdi sen gelip "Avast bilgisayarı yavaşlatmıyor." demen ve bunu savunmaya devam etmen mantıksız.

Geri
Yukarı