"Trojan:Win32/AgentTesla!ml" nedir?

erenaydn58

Decapat
Daha fazla  
CS2 oyununda wallhack hilesi verdi bir arkadaş ve bu hatayı aldım. Virüs olduğundan şüphe ediyorum. Google'dan araştırdım ama kesin hile diyen yok. Yardımcı olabilir misiniz?

hata.png

CS2 oyununda wallhack hilesi verdi bir arkadaş ve bu hatayı aldım. Virüs olduğundan şüphe ediyorum. Google'dan araştırdım ama kesin hile diyen yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 2167843

Bu hile işlerinde virüs çıkmaması imkansız zaten hocam hiç bulaşmayın derim.

Eki Görüntüle 2167843

Sosyaldede keylogger virüsü olduğu söyleniyor.

Eki Görüntüle 2167843

Trojan tehlikeli bir virüs çeşidi hocam. Bunu yapan kişi bilgisayarınızdaki bütün bilgileri alabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim uyarın için dikkate alacağım sağ olasın.

Defender fazla false positive veriyor. ESET ve Kaspersky ona nazaran daha düşük false positive veriyor. E ESET de paralı olduğu için doğal olarak Kaspersky önermek daha mantıklı oluyor. Bu yüzden Kaspersky kurarsanız daha iyi olacaktır. Neden antivirüs önerdiniz diye sorarsınız diye baştan açıklama yapayım dedim. Eğer gerçekten virüsse Kaspersky'de ona trojan der eğer değilse heur falan der.

Yeni konular

Geri
Yukarı