Truckers MP'de bilgisayara format atınca yan hesaba girilir mi?

CutybbutyAuys

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ana Truckers MP hesabımdan 3 aylık ban yedim. Yeni Steam hesabı açıp yeni Truckers MP hesabımla oyuna girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Biraz araştırma yaptım sistem banı yemiş gibi gözüküyorum. Çözüm yollarına baktım VPN açınca sunucuya ping yüzünden bağlanmıyor. IP adresimi değiştirdim, bu sefer de bilgisayar internete bağlanmıyor. Tmac V6 programını denedim gene olmadı. Aklımda bilgisayara format atmak geldi. Acaba format atınca oyuna bağlanabilecek miyim? Yoksa format atıktan sonra yeni bir hesap mı açmam gerekiyor. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

20240321233053_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ana Truckers MP hesabımdan 3 aylık ban yedim. Yeni Steam hesabı açıp yeni Truckers MP hesabımla oyuna girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Biraz araştırma yaptım sistem banı yemiş gibi gözüküyorum. Çözüm yollarına baktım VPN açınca sunucuya ping yüzünden bağlanmıyor. IP adresimi değiştirdim, bu sefer de bilgisayar internete bağlanmıyor. Tmac V6 programını denedim gene olmadı. Aklımda bilgisayara format atmak geldi. Acaba format atınca oyuna bağlanabilecek miyim? Yoksa format atıktan sonra yeni bir hesap mı açmam gerekiyor. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Eki Görüntüle 2149102
Banlı olarak yeni bir hesap açmak yasak. Tespit edilirseniz kalıcı ban yersiniz.

Bilgisayar üzerinde ban yemiş gibi gözüküyor. Değilse de tespit etmiş sistem yan hesap kullandığınızı. Oynarsanız ve tespitin de 3 aylık ban tahminimce kalıcı ban olarak geri yansır. Kurallarında sanki öyle bir şey yazıyordu. Bakmak lazım.

Fark edilirseniz 3 aylık banınız perma olur.

Ayrıca, her TruckersMP hesabı farklı bir Steam hesabına bağlı olması gerekir. Yan TruckersMP hesabınızı aynı Steam hesabına bağlarsanız fark edilmeniz kolay olur.

Geri
Yukarı