Truckers MP'de haksız yasaklama

İlk mesajından sonra bunu yazıyorsun, yanlış yönlendirdiğin bariz belli. Konu hakkında bilgin yoksa, sadece yok arkadaşım yaptı olmadı yazarsan istediği gibi anlar konu sahibi. Bilginiz yoksa şu konulara neden muhalefet olursunuz ki...

Yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz. En az 20 kere bu hesap işlerine girdik bir kere bandan kaçınmadan dolayı ban yemedik ben tecrübeme dayanarak bunu yapabilirsiniz diye tavsiye veriyorum. Siz sadece ben anlıyorum tavrıyla yaklaşıyorsunuz daha fazla tartışmaya gerek duymuyorum. Dediğim gibi yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz.
@Eeries @hobidi arkadaşlar, tartışmaya gerek yok. Öneriler ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Daha fazla ben uzatmayacağım zaten.

Yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz. En az 20 kere bu hesap işlerine girdik bir kere bandan kaçınmadan dolayı ban yemedik ben tecrübeme dayanarak bunu yapabilirsiniz diye tavsiye veriyorum. Siz sadece ben anlıyorum tavrıyla yaklaşıyorsunuz daha fazla tartışmaya gerek duymuyorum. Dediğim gibi yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz.
Raporlamamı ilk mesajından yaptım zaten, kanıtlı ve çalışan yöntemin yanında tesadüfen banlanmadığınız yöntemi savunman arkadaşı konu başındaki mesajından beri riske atıyor. "Siz sadece ben anlıyorum tavrıyla yaklaşıyorsunuz." tavır değil, bilgi sahibiyim size de öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı