Truckers MP'de herkes nerede?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Kalabalık olan yolları bir türlü bulamıyorum, bir süre önce konu açmıştım bir rota önermişti bazıları ama çözemedim yapmayı. Gezdiğim yerlerde bir sürü kişi olsun, trafik olsun istiyorum. Boş yolda saatlerce sürmek istemiyorum her zaman. En kolayından buraya Discord'umu yazıyorum, adım adım rotayı nasıl oluşturabilirim anlatacak birisi varsa oyunu tekrar yükleyip oynamaya başlayacağım.

Isinlanmaniz icin o 2 sehrede gitmeniz gerek. Calais'teyken baslangic yerini calais varisi duisburg yapin.

Tamamdır teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. Sizce hazır save ile her şey açık oynamak daha mı zevkli olur yoksa sıfırdan başlamak mı?

Tamamdır teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. Sizce hazır save ile her şey açık oynamak daha mı zevkli olur yoksa sıfırdan başlamak mı?
Ben muzik acip kafa dagittigim icin save ile oynuyorum. Siz bilirsiniz. Mucadele vs isterseniz 2 save acin kafaniza gore keyfiniz nasil isterse bi save gecin bi kendi save'inize. Rica ederim.

Ben muzik acip kafa dagittigim icin save ile oynuyorum. Siz bilirsiniz. Mucadele vs isterseniz 2 save acin kafaniza gore keyfiniz nasıl isterse bir save gecin bir kendi save'inize. Rica ederim.

Sıfırdan başlasam calais duisburg rotasını açmam uzun sürermi çok sizce?

Sıfırdan başlasam calais duisburg rotasını açmam uzun sürermi çok sizce?
Basladiginiz yeri secebiliyorsunuz diye hatirliyorum. Bence offline da baslayin kendi savenize . Secemiyorsanizda ingiltereden max 20 25 dk surer offline da ama yapicaginiz teslimatin calais daha sonrasinda da duisburga olmasina dikkat edin. TMP'ye gelisip girmenizi oneririm.

Basladiginiz yeri secebiliyorsunuz diye hatirliyorum. Bence offline da baslayin kendi savenize. Secemiyorsanizda İngiltere'den Max 20 25 dk surer offline da ama yapicaginiz teslimatin calais daha sonrasinda da duisburga olmasina dikkat edin. Tmp'ye gelisip girmenizi oneririm.

Teşekkür ederim hocam, direkt sıfırdan MP'ye gireceğim sanırım. Deneyimim var reckless Driving yapacağımı sanmıyorum çok fazla. Tekrardan teşekkürler.

Tab menüsünde iş ayarlama menüsü var, oradan istediğiniz yere istediğiniz işi ayarlayabilirsiniz.

Basladiginiz yeri secebiliyorsunuz diye hatirliyorum. Bence offline da baslayin kendi savenize. Secemiyorsanizda İngiltere'den Max 20 25 dk surer offline da ama yapicaginiz teslimatin calais daha sonrasinda da duisburga olmasina dikkat edin. Tmp'ye gelisip girmenizi oneririm.

Hocam kendi çekicim olmadığı için Tab menüsünden iş alamıyorum sanırım şu anda, para birikene kadar tek seferlik iş yapıp sadece bir tane çekici almam yeterli olur mu? Bir de en ucuzunu alsam bir şey olmaz değil mi?

Hocam kendi çekicim olmadığı için Tab menüsünden iş alamıyorum sanırım şu anda, para birikene kadar tek seferlik iş yapıp sadece bir tane çekici almam yeterli olur mu? Bir de en ucuzunu alsam bir şey olmaz değil mi?

Aynen ilk önce çekici almanız gerekmektedir.

Rotayı nasıl oluşturacağım peki? Bir dorse alıp 2'si arasında rota nasıl seçeceğim?
Yük olmasına gerek yok ise derse satın alıp tıra bağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı