Truckers MP'de herkes nerede?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Kalabalık olan yolları bir türlü bulamıyorum, bir süre önce konu açmıştım bir rota önermişti bazıları ama çözemedim yapmayı. Gezdiğim yerlerde bir sürü kişi olsun, trafik olsun istiyorum. Boş yolda saatlerce sürmek istemiyorum her zaman. En kolayından buraya Discord'umu yazıyorum, adım adım rotayı nasıl oluşturabilirim anlatacak birisi varsa oyunu tekrar yükleyip oynamaya başlayacağım.

Kalabalık olan yolları bir türlü bulamıyorum, bir süre önce konu açmıştım bir rota önermişti bazıları ama çözemedim yapmayı. Gezdiğim yerlerde bir sürü kişi olsun, trafik olsun istiyorum. Boş yolda saatlerce sürmek istemiyorum her zaman. En kolayından buraya Discord'umu yazıyorum, adım adım rotayı nasıl oluşturabilirim anlatacak birisi varsa oyunu tekrar yükleyip oynamaya başlayacağım.
1707748674641.png

Buyrun hocam.

Calais ve Duisburg yolundan git tekli yoldan yada İsviçre Alplere gidebilirsin Kirkenese gidebilirsin Brüksel Parise gidebilirsin ara arada Edirne Bulgaristan sınırı kalabalık oluyor bir hafta önce baya kalabalıktı Türkiye

Calais ve duisburg yolundan git tekli yoldan ya da İsviçre alplere gidebilirsin kirkenese gidebilirsin brüksel Paris'e gidebilirsin ara arada Edirne Bulgaristan sınırı kalabalık oluyor bir hafta önce bayağı kalabalıktı Türkiye.

En kalabalık yol genelde duisburg-calais oluyor.

Oyuncular genellikle calais-duisburg ve ProMods sunucusundaki kirkenes maden yolunda oluyor.

Rotayı nasıl oluşturacağım peki? Bir dorse alıp 2'si arasında rota nasıl seçeceğim?

Rotayı nasıl oluşturacağım peki? Bir dorse alıp 2'si arasında rota nasıl seçeceğim?
TMP'den tab menusunde ozel is acabiliyorsunuz calais duisburg secin sehirleri.

Peki o şehirlere en kolay nasıl gidebilirim sürüş yapmadan? Ya da gidebilir miyim?
Isinlanmaniz icin o 2 sehrede gitmeniz gerek. Calais'teyken baslangic yerini calais varisi duisburg yapin.

Geri
Yukarı