Trust 18187-03 USB Bluetooth dongle driver yüklenemedi hatası

AtaJudge

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 v4.1.1 CPU: Intel Core i7-4720HQ | GPU: NVIDIA GeForce GTX 970m 3GB | RAM: 8*2 16GB 1600mHz
Trust 18187-03 USB Bluetooth Dongle'a DualShock 3 bağlamak için Custom driver yüklemiştim. Daha önce Aygıt Yöneticisi üzerinden normal Bluetooth sürücüsü yükleyip kullanabiliyordum. Bugün tekrar Bluetooth sürücüsünü yüklemek istediğimde sürücü aygıta yüklenemedi aygıt sürücüsünü üretici sitesinden yüklemeyi deneyin uyarısı verdi. Trust sitesinde de sürücü yok. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

Bilgisayara format attıktan sonra aynı sorunla bende karşılaştım. Aygıt yöneticisinde diğer aygıtların kategorisinde com6 ve com7 şeklinde bilinmeyen aygıtlar mevcut. Driverı otomatik olarak yükleyemiyorum ve manuel driver da sanırım yok. Nasıl çözdünüz acaba?

Bilgisayara format attıktan sonra aynı sorunla bende karşılaştım. Aygıt yöneticisinde diğer aygıtların kategorisinde com6 ve com7 şeklinde bilinmeyen aygıtlar mevcut. Driverı otomatik olarak yükleyemiyorum ve manuel driver da sanırım yok. Nasıl çözdünüz acaba?

Öncelikle kek gününüzü kutlarım. Ne yazık ki ben de henüz çözemedim sorunu. Manuel driver aramaya devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı