Trust GXT 890 Cada Alınır Mı?

Octagon

Hectopat
İndirime girdiğini gördüm ve sorayım dedim sizce alınır mı? Bir de red switch mi yoksa blue switch mi? (klavyenin kendisi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki yoruma katılmıyorum. Bütçe 350TL civarıysa bu klavye alınmaz tabiki. HyperX Alloy Fps alabilirsin. O fiyatlara başka doğru düzgün klavye yok. Bu klavye RGB diye fiyatı 300TL bandında. RGB olmasaydı edeceği en fazla 160-170TL. Bu ürünü kesinlikle önermiyorum. Red Switch ile Blue Switch farkını internetten araştırarak öğrenebilirsin. Oyun için istiyosan Red Switch öneririm ama bu klavyeyi önermem. :)

Red Switch'in oyuna bir etkisi yok. Ses seviyorsan blue almalısın.
Beni kast ediyorsan, ben oyuna bir etkisi olduğunu söylemedim zaten. Bütün Switch'leri kullanmış biri olarak yorum yaptım sadece oyunlarda en rahat ettiğim Switch Red olanıydı.

Cooler Master Masterkeys Lite L'ye bakabilirsiniz. Hissiyatlı switchlere sahip olsa da bu fiyata satılan saçma sapan mekanik switchlerden iyidir.

Kullanmış olduğum ürünlerden biri incelemesini de Mayıs içinde yapmış olurum iş yoğunluğundan kurtulursam inşallah. Trust Türkiye'de sahada aktif şekilde çalışan bir Hollanda firması. Kalite tartışması yapmıyorum ama fiyatına oranla beni tatmin eden bir ürün oldu. Bir çok Çin yapımı klavyeyle aynı işlemci bulunuyor içinde zaten Outemu Red seçeneği var sadece 250TL'ye almıştım ben 200TL civarına düştüğünü gördüm, alınıp kullanılabilir. Üst seviye bir ürün değil bunu bilin yeterlidir.

GXT 880 Hakkında da aynı görüşte misiniz ?
Hayır. GXT 880 içinde Trust'ın kendi switchleri var. Beyaz renkte ve Cheery MX Red switchine benzer basım hissi ve teknik altyapıya sahip fakat kullanışı nasıldır bir fikrim yok. Çok uygun bir fiyatı var gibi duruyor fakat GXT 890 varken 230TL'ye GXT 880 almanın pek bir mantığı kalmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı