Trust GXT 890 cada alınır mı?

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum. Tek bir eksisi olarak SPACE tuşundaki uzun süreli kullanımda gıcırdama sesi gibi tiz bir ses çıkartıyor. Fakat kulaklık ile kullandığım için problem olarak görmüyorum. Memnunum. Bir de bilmenizde yarar var belki gözden kaçırmışssınızdır, short Shift kullanılıyor Türkçe diziliminde. Normal Shift'ten küçük.

4 aydır kullanıyorum, oldukça memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım, tuşlarda denildiği gibi silinme vs. olmadı. Günde 5-15 saat arası kullanıyorum, tuşlara çok sert bastığım ve yumruk attığım bile olabiliyor. Ona rağmen hala taş gibi, fiyatına göre alınabilecek en kaliteli klavye tavsiye ederim.

Benim ilk mekanik klavyemdi. Yaklaşık 20 farklı mekanik klavyem oldu. Zevkime göre sürekli alırım beğenmediklerimi satarım veya hediye ederim yakınlarıma. Halihazırda evde şu an 6 tane mekanik klavye var. GXT 890 içlerinden en rahatsız ve en kalitesiziydi. Muhakkak beğeneni vardır fakat, yazı yazarken beni yoran tek klavye oydu. İşim gereği dakikada 120-130 kelime yazmam gerekiyor. 10 dakika kullanımdan sonra parmaklarım ağrımaya başlıyordu. Oyun oynarken de aynı şekilde.

Benim tavsiyem şansınız varsa bütçeyi artırıp, cherry mx veya en kötü kailh switchli bir klavye alın ve kafanız rahat etsin. Bütçeyi artıramıyorsanız Corsair, Razer veya HyperX'in güzel bi membran klavyesini alın güzel güzel kullanın.

Trust, gamepower, rampage falan çok kalitesizler.

Benim ilk mekanik klavyemdi. Yaklaşık 20 farklı mekanik klavyem oldu. Zevkime göre sürekli alırım beğenmediklerimi satarım veya hediye ederim yakınlarıma. Halihazırda evde şu an 6 tane mekanik klavye var. GXT 890 içlerinden en rahatsız ve en kalitesiziydi. Muhakkak beğeneni vardır fakat, yazı yazarken beni yoran tek klavye oydu. İşim gereği dakikada 120-130 kelime yazmam gerekiyor. 10 dakika kullanımdan sonra parmaklarım ağrımaya başlıyordu. Oyun oynarken de aynı şekilde.

Benim tavsiyem şansınız varsa bütçeyi artırıp, Cherry MX veya en kötü kailh Switch'li bir klavye alın ve kafanız rahat etsin. Bütçeyi artıramıyorsanız Corsair, Razer veya HyperX'in güzel bir membran klavyesini alın güzel güzel kullanın.

Trust, Gamepower, Rampage falan çok kalitesizler.

Benim anlamadığım bu Rampage Gamepower James Donkey markalara kötü diyorlar sonra Trust Logitech Corsair Cooler Master öneriyorlar ama sen de Trust çok kalitesiz diyorsun?

Benim anlamadığım bu Rampage Gamepower James Donkey markalara kötü diyorlar sonra Trust Logitech Corsair Cooler Master öneriyorlar ama sen de Trust çok kalitesiz diyorsun?

Corsair ve Cooler Master ile uzaktan yakından alakası yok Trust markasının. Logitech konfor olarak çok iyi olsa da klavye konusunda diğer ekipmanlar kadar başarılı değil maalesef. Kullandıkları Romer-G switchler çok kalitesiz ve kısa sürede çift basma, switch kırılması, keycap kırılması gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

Rampage, Gamepower, Trust, Redragon, Motospeed vs. bunlar ülkemizdeki en kötü mekanik klavye markaları. James Donkey kullanmadım yorum yapmam doğru değil onun için.

Corsair ve Cooler Master ile uzaktan yakından alakası yok Trust markasının. Logitech konfor olarak çok iyi olsa da klavye konusunda diğer ekipmanlar kadar başarılı değil maalesef. Kullandıkları romer-g Switch'ler çok kalitesiz ve kısa sürede çift basma, Switch kırılması, keycap kırılması gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

Rampage, Gamepower, Trust, redragon, Motospeed vs. bunlar ülkemizdeki en kötü mekanik klavye markaları. James Donkey kullanmadım yorum yapmam doğru değil onun için.

Bir önceki yazımda da Redragon'u sormuştum ve iyi demişlerdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı