Trust GXT 890 cada alınır mı?

Alabilirsin. Uzaktan Razer'a benziyor. :D.

Ben de bir iki ay önce aldım memnunum diyebilirim. Bazı tuşlarında silinme var sadece hatası diyebileceğim. Onun haricinde red switch istiyorsanız bu bütçede en iyi seçeneklerden bir tanesi.

Gamepower gibi markalara göre malzeme kalitesi olarak daha iyi bir model ve daha alınabilir.

Bana tenkeyless gateron red switch olan bir klavye önerir misin hocam rica etsem klavye hakkında baya aydın birine benziyorsun bütçem en fazla 300TL

Baya bir süredir kullanmaktayım. İlk mekanik klavyem o yüzden diğerleri nasıldır bilemiyorum fakat ben memnunum bu fiyata performansı tatmin edici. Bilek desteği olmaması bir eksi ama çokta aramadım olmasını. S tuşu silinmeye başladı.
Bunun dışında ışıklandırması gayet güzel. Basit bir yazılımı var ama işini görüyor ve modlar arası geçip parlaklık, renk, hız ayarlayabiliyorsun. Şuan ne kadar bilmiyorum fakat ben 230 TL'ye almıştım. Bu fiyata güzel bir ürün.

Not: Trust'ı normalde pek tercih etmem.

Ben de klavye araştırırken aklıma takılmıştı. Yurtdışından amazon bilmem ne bakınırken her türlü klavyenin her türlü versiyonuna ulaşabilirken Türkiye'de bu o kadar kısıtlı ki. Yani size dayatılan seçenekler ve bütçeler var. Bunun sebebi ne? Genel olarak sadece klavyede bu durum, mouse, monitör vs genel olarak her bütçede her versiyonu bulunabiliyor.

Başlıkta da gördüğünüz gibi sizce almalı mıyım? Başka klavye önerilerine açığım. Şimdiden teşekkür ederim.
Aga sakın idefixden alma bana 3 haftada geldi arkadaşımı 2 ay beklettiler ve para iadesi yaptılar.Klavye o zamanki fiyattan daha pahalı onun haricinde klavye baya güzel gerek sesi gerek renk modları efsane asla pişman olmazsın.

Geri
Yukarı